• Yeni
Dayanıklı Flanşlı Doğrusal Hareket Rulmanı, Yuvarlak Flanşlı Doğrusal Hareket, Gıda Makineleri için LMF25UU/LMF20UU/LMF16UU/LMF13UU Baskı Makineleri Elektronik Makineleri (LMF16UU)
zoom_in

Dayanıklı Flanşlı Doğrusal Hareket Rulmanı, Yuvarlak Flanşlı Doğrusal Hareket, Gıda Makineleri için LMF25UU/LMF20UU/LMF16UU/LMF13UU Baskı

₺ 130.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yük bilyesi ile yatak noktası arasındaki temastan dolayı küçük yük.Yük bilyesi ve sertleştirilmiş tahrik mili nokta temasındadır ve küçük bir yüke izin verir.Bununla birlikte, düz bir çizgide hareket ederken, sürtünme direnci minimumdur, doğruluk yüksektir ve hareket hızlıdır.Bu, silindirik şaftlarla sonsuz seyahat için düşük maliyetle üretilen doğrusal bir hareket sistemidir.Çelik bilye çok az sürtünme direnci ile döner, böylece yüksek doğruluk ve düzgün hareket elde edebilir.Yaygın Elektronik, Makine, Elektrikli Aletler, spor malzemeleri, ambalaj makineleri, gıda makineleri, baskı makina, makine, kristal makine, tekstil makineleri, hafif sanayi makine, madencilik Makine, Ağaç İşleme, Makineleri ve bir gravür.Özelliği : 1. Bu, silindirik şaftlarla sonsuz seyahat için düşük maliyetle üretilen doğrusal bir hareket sistemidir2. Yük bilyesi ile yatak noktası arasındaki temastan dolayı küçük yük3. Çelik bilye çok az sürtünme direnci ile döner, böylece yüksek doğruluk ve düzgün hareket elde edebilir4. Yük bilyesi ve sertleştirilmiş tahrik mili nokta temasındadır ve küçük bir yüke izin verir.Bununla birlikte, düz bir çizgide hareket ederken, sürtünme direnci minimumdur, doğruluk yüksektir ve hareket hızlıdır.5. Yaygın Elektronik, Makine, Elektrikli Aletler, spor malzemeleri, ambalaj makineleri, gıda makineleri, baskı makina, vb, oyma makineleri ve otomasyon ekipmanları, CNC ekipman, makine, kristal makine, tekstil makineleri, hafif sanayi makine, madencilik Makine, Ağaç İşleme.Spec : Öğe Türü : Yuvarlak Flanş Doğrusal Hareket Rulmanmalzeme : Rulman çelikopsiyonel Stil : LMF25 UU, LMF20 UU, LMF16 UU, LMF13 UULMF25 UU : İç Çap : Yaklaşık. 25mm / 1 İnç : Yaklaşık. 40mm / 1.6 flanş Çapı : Yaklaşık. 62mm / 2.4 Kalınlık : Yaklaşık. 60mm/2. 4in LMF20 UU : İç Çap : Yaklaşık. 20mm / 0.8 in Diameter : Yaklaşık. 32mm / 1.3 flanş Çapı : Yaklaşık. 54mm / 2.1 Kalınlık : Yaklaşık. 40mm / 1. 6in LMF16 UU : İç Çap : Yaklaşık. 16mm / 0.6 in Diameter : Yaklaşık. 28mm / 1.1 flanş Çapı : Yaklaşık. 48mm / 1.9 Kalınlık : Yaklaşık. 37mm / 1. 5in LMF13 UU : İç Çap : Yaklaşık. 13mm / 0.5 İnç : Yaklaşık. 23mm / 0.9 flanş Çapı : Yaklaşık. 43mm / 1.7 Kalınlık : Yaklaşık. 32mm / 1.3 İnç Lineer Rulmanlara Giriş : Düşük sıcaklıklarda üretilen doğrusal bir hareket sistemidir. cost.It sonsuz strok ve silindirik şaft için kullanılır.Çünkü yük topu nokta temas halindedir.

Kategorideki en iyi teklifler..