• Yeni
Genişletilebilir Altında Lavabo Organizatör - 2 Katmanlı Çok Fonksiyonlu Depolama Raf Altında lavabo dolabı Organizatör ile Sürgülü depolama çekmecesi için Mutfak, Banyo ve Bahçe (Siyah)
zoom_in

Genişletilebilir Altında Lavabo Organizatör - 2 Katmanlı Çok Fonksiyonlu Depolama Raf Altında lavabo dolabı Organizatör ile Sürgülü depolama

₺ 22.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Design Çizim tasarımı ve kolay erişim : öğelere kolay ve hızlı erişim. ✔ Daha yüksek korkuluklar daha sığ ve daha derindir : düşmeden güvenli depolama. Materials Gerçek malzemeler ve güçlü yük taşıma : basınçsız kararlı yapı ve yük taşıma. Hollow İçi boş tasarım : havalandırmalı ve nefes alabilen, kuru ve sıhhi, bakteri üremesi yok. Balance Denge ayak pedi : Ayarlanabilir ve çıkarılabilir ayak pedi, masayı çizmeden sabit durun.Basit bir öğe bulmak için dolap dağınıklığını kazmaktan sıkıldınız mı?İster özel baharatlar, ister günlük tuvalet malzemeleri, ister ofis malzemelerinin aşırı yüklenmesi olsun, çekici 2 seviyeli tasarım onu dolap, tezgah, kiler, makyaj masası, çalışma alanı ve daha fazlası için mükemmel kılar.Hemen hemen her yerde ekstra depolama alanı yaratın ve sürgülü çekmeceleri çekerek eşyaları öne ve merkeze getirin.Herhangi bir mutfak, banyo, ofis ve daha fazlası için çok yönlü.●Her ihtiyacınıza uygun mutfak organizasyonu için dar aralıklı kilerinizi organize geniş bir baharat koleksiyonuna dönüştürün.Konserve ürünler ve fırın malzemeleri için alt dolaplarda veya temizlik ürünleri ve çeşitli eşyalar için lavabonun altında depolama alanı oluşturun. ●Mini bir kafe için makinenin yanındaki tezgahta kahve, çay ve diğer eklentileri güzelce düzenleyin! ●Tamamen işlevsel bir banyo için, tuvalet malzemelerini banyo vanity altında saklamak için 2 çekmeceli çözümümüzü kullanın.Şişeleri, losyonu, saç spreyini, makyajı, diş macununu vb. Saklayın.Peki ulaşabilirsiniz. ●Ofisinizi iyi tasarlanmış bir çalışma alanıyla geliştirin, böylece bu imkansız proje süresini karşılamak için ataşları, lastik bantları, zımbaları ve çok daha fazlasını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.Durum : %100 % Yepyeni.Malzeme : Karbon çelikrenk : siyahboyutu : 9.92 " x 15.94 "Ambalaj içerir : 1 x Dolap Organizatörnot : Boyutu elle ölçülür.Farklı üretim partileri nedeniyle küçük hatalar olacaktır.Ayrıntılar için lütfen gerçek ürüne bakın.

Kategorideki en iyi teklifler..