• Yeni
mimixiong %100 % Pamuk bebek battaniyesi Örgü Hücresel Yürümeye Başlayan Battaniye Erkek ve Kız Boyutu 40x30 İnç (Beyaz, 40 30)
zoom_in

mimixiong %100 % Pamuk bebek battaniyesi Örgü Hücresel Yürümeye Başlayan Battaniye Erkek ve Kız Boyutu 40x30 İnç (Beyaz, 40 30)

₺ 56.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. %100 Pamuk. Materail Malzeme : %100 Pamuk .Yumuşak, rahat ve hafif doku bebek battaniyesi. ♦ Boyutu da 30×40 İnç'e çok uygundur, bu da seyahat ederken kolayca katlayabileceğiniz ve çantaya koyabileceğiniz anlamına gelir ,ayrıca kundaklama battaniyesi, bebek arabası battaniyesi ve bebek yatağı battaniyesi olarak da kullanılabilir. ♦ Yumuşak, pürüzsüz yüzeyli kumaş termal, dayanıklı, nefes alabilir ve bebeğinizin cildine veya sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde, ftalat veya kimyasal içermez.Çocuğunuz ve çevre için güvenli bir seçim. Daha fazla yalıtım ve nefes alabilirlik için hücresel yapıya sahip örgü bebek battaniyesi . manufacturer üretici mimixiong, 30 günlük tam para iade garantisi sunar.Bebeğinizi kollarınızda,beşiğinizde veya bebek arabanızda sıcak tutmak için üretilmiştir,ancak aynı zamanda yerde oynamak için yumuşak bir yer sağlarlar.Küçük kızınız veya erkek çocuğunuz için mükemmeldir.Bebeğinizi kollarınızda,beşiğinizde veya bebek arabanızda sıcak tutmak için üretilmiştir,ancak aynı zamanda yerde oynamak için yumuşak bir yer sağlarlar.Küçük kızınız veya erkek çocuğunuz için mükemmeldir.

Kategorideki en iyi teklifler..