• Yeni
Sawyd Ayarlanabilir Sürüngen Kertenkele Koşum Tasma, Kaplumbağa Kertenkele Pet Çekiş Kemer Sakallı Ejderha Aksesuarları Yumuşak Küçük Pet Hayvan Koşum Halat-1.2 M (Turuncu)
zoom_in

Sawyd Ayarlanabilir Sürüngen Kertenkele Koşum Tasma, Kaplumbağa Kertenkele Pet Çekiş Kemer Sakallı Ejderha Aksesuarları Yumuşak Küçük

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♥ Boyut : Uzunluk : 47.24 inç(1.2 m), Genişlik : 0.32 inç(0.8 cm).Cilt tahrişine veya tüy hasarına neden olmadan rahat ve kolay takılabilir. ♥ Kertenkele kablo demetini rahat, dayanıklı, hafif ve takılması kolay metal zincir, toka, toka ve aksesuarlarla birleştirin. ♥ Kertenkele,geckos, iguanalar, papağan, afrika grisi, kakadu, amerika papağanı, muhabbet kuşu, papağan ve benzeri büyüklükteki evcil hayvanlar için uygundur. ♥ Bu tasmalar, küçük evcil hayvanlarınızın iyi yürümeyi öğrenmesi için tasarlanmış mükemmel bir eğitim koşum takımıdır.Farklı boyutlarda sürüngenler için uygun olan küçük hayvanın göğsünün boyutuna göre ayarlanabilir toka. ♥ Anti-bite tasarım evcil eğlenceli bir sürü verir.Kertenkele tasmasının alt kısmı, kertenkelenin ipi ısırmasını ve yok etmesini önleyen zihinsel zincirden yapılmıştır.

Kategorideki en iyi teklifler..