• Yeni
Taşınabilir Elektrikli Fan, Küçük Cep Telefonu Tutucu Fan, Yenilikçi Aerodinamik Tasarım, Hızlı Hava Akımı, Yüksek Verimlilik (Yeşil, Pisa Eğik Kule Tipi)
zoom_in

Taşınabilir Elektrikli Fan, Küçük Cep Telefonu Tutucu Fan, Yenilikçi Aerodinamik Tasarım, Hızlı Hava Akımı, Yüksek Verimlilik (Yeşil,

₺ 38.67

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【Akıllı Çip】 Akıllı çip, fanın sabit bir voltajı korumasını sağlamak için bir anakart ile donatılmıştır.Aynı kapasitedeki anakartla karşılaştırıldığında verimlilik %30'dan fazla artırılabilir. 【Yenilikçi Aerodinamik】 Yenilikçi aerodinamik tasarım, aerodinamik tasarım dış çevresel faktörlerle hava direncini azaltabilir ve rüzgar hızını ve iş verimliliğini büyük ölçüde artırabilir. 【Klima】 Uçağın fan kanadı küçük bir klimaya dönüşür ve serin his rüzgarla birlikte gelir.Rüzgar güçlü, yumuşak ve sessizdir. 3 vites ayarlanabilir. 【Tek parça Cep Telefonu Tutacağı】 Tek parça cep telefonu tutacağı, çıkarılabilir taban tasarımı, iyi stabiliteye sahip, masanın üzerinde durabilir ve yer kaplamadan serbestçe yerleştirebilir. 【Daha Sessiz Hava Beslemesi】 Fırçasız motor daha sessiz bir hava beslemesine sahiptir ve fırçasız motor daha istikrarlı çalışır.Ses küçüktür ve işi bozmaz ve rest.It güçlü güç, ısı dağılımı ve uzun ömürlüdür.

Kategorideki en iyi teklifler..