• Yeni
Aramalar için Dahili Mikrofonlu HyperGear dBm Dalga Kablolu Kulak İçi Kulaklıklar. Iphone'lar, Android'ler, iPad/Tabletler ve Diğer Cihazlar için Uyumlu Hassas Bas Sesine Sahip Gürültü İzolasyonlu Kulaklıklar (Mavi)
zoom_in

Aramalar için Dahili Mikrofonlu HyperGear dBm Dalga Kablolu Kulak İçi Kulaklıklar. Iphone'lar, Android'ler, iPad/Tabletler ve Diğer Cihazlar

₺ 23.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yüksek Hassasiyetli Stereo Ses : Güçlü 10mm Neodimyum Sürücüler, çarpıcı yüksek hassasiyetli ses için güçlü bas ve net yüksekler ile zengin ses deneyimi yaşamanızı sağlar.Eller serbest müzik ve aramalar için tasarlanmıştır.Çalma listenizi kolayca kontrol etmenizi ve müzik ve telefon görüşmeleri arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlayan uzaktan kumanda, gürültü yalıtımlı mikrofon sesinizin net ve net bir şekilde geçmesine yardımcı olmak için arka plan seslerini engeller.Ürünle birlikte verilen kulak jelleri, sesinizi kilitleyecek ve rahatsız edici ortam seslerini kapatacak mükemmel uyumu sağlamak için üç boyut seçeneğine sahiptir.Kulak jelleri yumuşak, esnek ve hafif silikondan yapılmıştır, böylece tüm gün sıfır kulak yorgunluğu ile dinleyebilirsiniz.Dolaşmayan Düz Kablo : Dayanıklı düz tasarım, karışıklıklara aktif olarak direnir ve yıpranmaya karşı daha dayanıklıdır, böylece kulaklıklarınız tekrar tekrar takmaya ve çıkarmaya dayanabilir.Gelişmiş 10 mm Neodim Sürücüler.Hi-Fi Stereo Ses.Hassas Bas. 3. 9 ft.Dolaşmayan Düz Kablo.Kristal Berraklığında Dahili Mikrofon.Renk Kodlu Ambalaj.

Kategorideki en iyi teklifler..