• Yeni
Geekria Kulaklık + Kafa Bandı ile Uyumlu Sony MDR-7506, MDR-V6, MDR-CD900ST Kulaklık Yedek kulaklık yastığı + Kafa Bandı Kapak / Kulak Yastık + Kafa Bandı Koruyucu Earpads Onarım Parçaları Takım Elbise (Siyah)
zoom_in

Geekria Kulaklık + Kafa Bandı ile Uyumlu Sony MDR-7506, MDR-V6, MDR-CD900ST Kulaklık Yedek kulaklık yastığı + Kafa Bandı Kapak / Kulak

₺ 217.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Kulaklık + Kafa Bandı ile Uyumlu SONY MDR-7506, MDR-V6, MDR-CD900 ST Kulaklık.Ekstra Konfor için Protein Deri, Gürültü Engellemeyi Artırmak için Bellek Köpüğü.Kulaklığınıza yeni bir kulaklık takın.Yepyeni bir görünüm olsun.Ürün Ölçüleri : kulaklık 3. 6 X3 X0.7 inç (10 X8 X2 cm); kafa bandı : 9. 25 X2. 17 inç (23.5*5.5 cm).Ayrıca diğer marka ve model fit, kulaklık boyutları kontrol eder.Hatalar Olur.Seni Koruyoruz.Geekria Sure Fit ile, sunduğumuz herhangi bir kulaklık için alışveriş yaparken tam bir gönül rahatlığına sahip olduğunuzdan emin oluruz.Kulaklık türünüzle eşleşen bir hata yaptıysanız veya kulaklık kılıfı uymuyorsa, tam geri ödeme yaparız.Kafa bandı Kapağı : - Kolay DIY kurulum Hiçbir alet gerekli.Orijinal kafa bandının üzerine oturur ve yerine oturur.Orijinal kafa bandını çıkarmanıza gerek yok. - Yıpranmış kafa bandınızı örtmek veya çizilmelere karşı korumak için kullanılabilir.Uyumlu Kulaklıklar : - SONY MDR-7506 ile uyumlu, MDR-V6, MDR-CD900 ST Kulaklık Paket Içerir : -2 x Kulaklık kulaklık yastığı -1 X Kulaklık kafa bandı Not : - Kulaklık Yedek kulaklık yastığı ve kafa bandı sadece, Kulaklık dahil değildir.

Kategorideki en iyi teklifler..