• Yeni
Hesh2 Kablosuz Kulak Pedleri, Skullcandy Hesh& Hesh2 Kablosuz Aşırı Kulak için Yedek Kulak Pedleri Yastığı, Daha Yumuşak Dayanıklı Deri ve Rahat Sünger, Hesh 2 Ped - (Siyah)
zoom_in

Hesh2 Kablosuz Kulak Pedleri, Skullcandy Hesh& Hesh2 Kablosuz Aşırı Kulak için Yedek Kulak Pedleri Yastığı, Daha Yumuşak Dayanıklı Deri

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Compatible】 : Bu kulaklık yastığı Skullcandy Hesh/Hesh2/Hesh 2 Bluetooth kablosuz oyun kulaklığı ile uyumludur.Diğer kulaklıklar için de uygundur. 【Sesi Geliştirin】 : Bu Kulak Yastıkları, sesi bozmadan ve işitme duyusunu batırmadan kulaklara daha iyi oturması için daha yumuşak bir sünger kullanır. 【Comfortable Material】 : Biz Earpads kullanımı daha rahat sünger ve yüksek dereceli dayanıklı PU deri Kulaklık Yastıkları sağlamak için daha ergonomik ve kullanımı rahat tüm gün herhangi bir sorun olmadan. 【Sağlam ve dayanıklı】 : Kulaklık Kulaklıklarının dayanıklı olduğundan emin olun, küpelerin yırtılmasını önlemek için yüksek kaliteli deri ve tutkal kullanın ve Kulak Pedleri sünger pedleri dikerek deriye bağlanır. 【Kurulumu Kolay】 : Kulaklık Kulak Yastıkları kurulum videosu ve kurulum adımları sayesinde, kulaklığınızı herhangi bir yardımcı alet kullanmadan hızlı bir şekilde yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.Kulaklıklarınızın yeni gibi görünmesini sağlayın.

Kategorideki en iyi teklifler..