• Yeni
Yedek kulak yastıkları, yedek Yedek kulak yastıkları Yastıkları Studio 2.0 için uyumlu Kablolu / Kablosuz Studio 3 kulak üstü kulaklıklar için - (Renk: Mavi)
zoom_in

Yedek kulak yastıkları, yedek Yedek kulak yastıkları Yastıkları Studio 2.0 için uyumlu Kablolu / Kablosuz Studio 3 kulak üstü kulaklıklar

₺ 40.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Renk : Mavi.Öğe Türü : Kulak Pedleri.Paket : Evet.Malzeme : Deri.Ürün Açıklaması : Açıklama : 1. Bu kulak yastığı, rahat ve daha rahat giymenizi sağlayan yumuşak köpük ve Protein deriden yapılmıştır.2. Kulak ve kulaklıklar arasındaki titreşimleri azaltarak daha canlı sesler sağlayarak sesinizin doğruluğunu artırmak için tasarlanmıştır.3. Studio 2.0 Kablolu/Kablosuz için Studio 3 Kulak Üstü Kulaklıklar4 ile uyumlu gerçekten iyi değiştirmelerdir.Kulak yastıklarınızı kaybettiyseniz, kırdıysanız veya kirlediyseniz en iyi yedek parça.5. Kurulumu kolaydır ve kulaklığınıza kolayca takılır.Şartname : Ürün boyutu : 95x80mm/3.74x3.15inch Package İçerir : 1 Pair Kulak Pads Item Şartname : Öğe Türü : Kulak Pads Package : Yes Material : Deri.

Kategorideki en iyi teklifler..