• Yeni
WC Wicked Yastıkları Bose 700 Gürültü Önleyici Kulaklıklar için Yükseltilmiş Yedek Kulak Pedleri (NC700) - Daha Yumuşak PU Deri, Lüks Bellek Köpüğü, Ekstra Kalınlık, Ekstra Dayanıklı Kulak Yastıkları | (Siyah Camo)
zoom_in

WC Wicked Yastıkları Bose 700 Gürültü Önleyici Kulaklıklar için Yükseltilmiş Yedek Kulak Pedleri (NC700) - Daha Yumuşak PU Deri, Lüks

₺ 75.03

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Kolay Kurulum : Bu komple yedek kulak yastıkları kiti ile pürüzsüz kurulum Bose 700 Gürültü Önleme ile uyumlu headphones.No özel araçlara ihtiyaç vardır ve pakette takip etmeniz için adım adım bir kılavuz bulunur.Eşsiz Konfor : Bu yedek kulak pedleri, konfor ve konforun mükemmel dengesini bulan yeni bir yumuşak PU deri ve hafızalı köpük kombinasyonundan yapılmıştır. durability.No bu kulak pedlerini kırmanız gerekiyor, 1. Günden itibaren yumuşak hissediyorlar. Geliştirilmiş Ses : Eski, yıpranmış kulak yastıkları kulaklıklarınızın ses performansını olumsuz yönde etkiler mi?Bose 700 NC için bu kulak yastıkları kulağınıza rahatça uyuyor, gürültüyü engelliyor ve sesi çeviriyor, böylece vuruşlara sürüklenebiliyorsunuz.Sağlam Dayanıklılık : Bose 700 için bu yedek kulak yastığı kitindeki iç dikişler, yastıklarınızın bölünmesini önlemek ve ömrünü uzatmak için tutkalla güçlendirilmiş ilave dikişlerle yapılır.Eldiven Gibi Uyuyor : Kötü Yastıklardan yapılmış bu kulak pedleri, aşağıdaki Bose Kulaklık modellerine mükemmel uyum sağlar : Gürültü Önleyici 700. Kulaklıklarınızı Bose için yeni Wicked Minderler Yedek Kulak Pedlerinizle donatmaktan heyecan duyduğunuzu biliyoruz, bu yüzden bu kısa olacak.Kırık bir kayıt gibi görünmemek için, ancak bu yastıklar esas olarak belirli bir Bose kulak üstü Kulaklık modeline uyacak şekilde tasarlanmıştır ve listemizde belirtilmeyen başka bir modele uymayacaklardır.Yenilikçi kulak pedlerimizin YALNIZCA aşağıdaki kulak üstü modellere sorunsuz bir şekilde uyduğu onaylanmıştır : .Bose Gürültü Önleyici 700 Kulaklık (Bose NC700). _________________________________________________. ___________________________________________.Orijinal Bose Kulak Yastıkların Seni Hayal Kırıklığına Uğrattı Mı?Bu son teknoloji ürünü kulak yastıkları, melodilerinizi her zaman dinlerken re on Cloud 9'a ergonomik olarak sığacak şekilde tasarlanmıştır.Dikişleri Bölmek Seni Aşağı Mı İndirdi?Son olarak, Orijinal Bose Kulak Pedleriyle ilgili en yaygın sorun, Kötü kulaklık meraklıları ekibimiz tarafından giderildi.İç dikiş tutkal ve ekstra dikiş ile takviye edilir, bu da onları gezegendeki en dayanıklı kulak yastıkları yapar!!. ___________________________________________.Satın alma işleminiz bir fark yaratmamıza yardımcı olabilir.Her ay karımızın %10'unu kalbimize yakın ve sevgili başka bir hayır kurumuna bağışlıyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..