• Yeni
10 Bölmeli ve 2 Küçük Çekmeceli Sevimli Makyaj Organizatörü, ZZWS Çok İşlevli Masa Organizatörü, Makyaj Tezgahı, Masa, Banyo, Kozmetik, Makyaj Fırçaları, Rujlar için Depolama Organizatörü (Pembe)
zoom_in

10 Bölmeli ve 2 Küçük Çekmeceli Sevimli Makyaj Organizatörü, ZZWS Çok İşlevli Masa Organizatörü, Makyaj Tezgahı, Masa, Banyo, Kozmetik,

₺ 50.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♦ Yaklaşık Boyutlar : 9.6*4.8*3.7 inç. Cute Sevimli ve şık : Güçlü ve kalın malzeme, sevimli ve pratik tasarım. ✔ Büyük Kapasite : 10 Bölmeli ve 2 Küçük Çekmeceli makyaj organizatörü. ♦ Çok fonksiyonlu Uygulama : Makyaj Tezgahı, banyo, masa vb.Için uygundur.Kozmetik, Makyaj Fırçaları ve Rujlar, Göz Farı, Kapatıcılar, Tozlar saklayabilirsiniz. What Ne Elde Edersiniz : Sizin için düzgün bir masaüstü düzenleyin, yerden ve zamandan tasarruf edin, verimliliği artırın ve hayattan zevk alın.Hoş geldiniz kılavuzu, endişesiz 18 aylık garantimiz ve güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz.Ayrı şeffaf çekmecelergeniş ve düzenli masaüstü, comfort Large kapasiteli depolama ile, masaüstü space Classified depolama tasarrufu, dağınık masaüstü veda.

Kategorideki en iyi teklifler..