• Yeni
Yeniden Kullanılabilir Saklama Torbaları, 12 Paket Gıda Sınıfı Dondurucu Torbaları (2 Galon Torba, 6 Sandviç Torbası, 4 Atıştırmalık Torbası), Yeniden Kullanılabilir bir Torba Kurutma Rafı, BPA İçermeyen Sızdırmaz Torbalar. (Açık)
zoom_in

Yeniden Kullanılabilir Saklama Torbaları, 12 Paket Gıda Sınıfı Dondurucu Torbaları (2 Galon Torba, 6 Sandviç Torbası, 4 Atıştırmalık

₺ 65.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[PARADAN TASARRUF edin ve DÜNYAYI kurtarın] : Yeniden kullanılabilir gıda torbaları, her yıl binlerce tek kullanımlık plastik torbanın atılmasını önlemenize yardımcı olabilir, gezegenimizin kirlenmesini önlemeye katkıda bulunur, Bu arada, bu yeniden kullanılabilir torbaları yüzlerce kez yeniden kullanabilerek paradan tasarruf edebilirsiniz. [BİR PAKETTE 3 BOYUT ÇANTA] : Bir pakette 3 boyut yeniden kullanılabilir gıda torbası, 2 yeniden kullanılabilir galon torbası, 6 yeniden kullanılabilir sandviç torbası, 4 yeniden kullanılabilir atıştırmalık torbası bulunur. [DAYANIKLI ve SIZDIRMAZ] : Bu yeniden kullanılabilir torbalar, üstte çift sızdırmaz tutam kilit fermuarlı, BPA içermeyen ve Plastik içermeyen ultra kalın gıda sınıfı malzemeden yapılmıştır, sızıntılara ve sıvı dökülmelerine karşı tamamen sızdırmazdır.Ve aynı zamanda açık ve mühür kolay. [DONDURUCU GÜVENLİ ve YERDEN TASARRUF] : Dondurucu torbaları düşük sıcaklığa dayanıklıdır, sebzeleri, meyveleri, etleri, balıkları ve artıkları dondurucuda saklamak için kullanabilirsiniz, Düz tasarım dondurucuda yerden tasarruf etmenize, dondurucuyu düzenli tutmanıza ve yiyecekleri daha uzun süre taze tutmanıza yardımcı olur. [Bir kurutma RAFI DAHİL] : Yeniden kullanılabilir torbaların yıkanması kolaydır, ancak kuruması zordur, pakete dahil olan özel tasarlanmış kullanışlı kurutma rafı ile torbaları kolayca kurutabilirsiniz fast.It bardakları, kavanozları ve kapları kurutmak için de kullanılabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..