• Yeni
Yeniden Kullanılabilir Gıda Saklama Torbaları, Yeniden Kullanılabilir Sızdırmaz Torbalar, 24 Paket Yeniden Kullanılabilir Torbalar, 6 Yeniden Kullanılabilir Galon Torbaları + 6 Yeniden Kullanılabilir Öğle Yemeği Çantaları+6 Yeniden Kullanılabilir Sandviç Torbaları+6 Yeniden Kullan?
zoom_in

Yeniden Kullanılabilir Gıda Saklama Torbaları, Yeniden Kullanılabilir Sızdırmaz Torbalar, 24 Paket Yeniden Kullanılabilir Torbalar, 6

₺ 77.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[GIDA sınıfı MALZEME] : Yeniden kullanılabilir torbalar, farklı gıda türlerini saklamak için güvenli, BPA içermeyen, Kurşunsuz ve PVC içermeyen gıda malzemesi PEVA malzemeden yapılmıştır. [DONDURUCU GÜVENLİ ve YERDEN TASARRUF] : Yeniden kullanılabilir dondurucu torbaları düşük sıcaklığa dayanıklıdır, etinizi, meyvelerinizi, sebzelerinizi ve tavuklarınızı korumak ve saklamak için dondurucuda güvenlidir.Düz tasarım ayrıca dondurucunuzda yerden tasarruf etmenize, her şeyi düzenli ve taze tutmanıza yardımcı olur. [BİR PAKETTE 4 BOY ÇANTA] : Yeniden kullanılabilir galon torbaları,yeniden kullanılabilir sandviç torbaları ve atıştırmalık torbalarının yanı sıra bu pakette ekstra yeni tasarlanmış bir Öğle Yemeği Çantası sunuyoruz, böylece farklı yiyecekleri saklamak için daha fazla seçeneğiniz var. [SIZDIRMAZ ve sızdırmazlığı KOLAY] : Üstte yükseltilmiş çift tutam kilit fermuarı ile, bu yeniden kullanılabilir gıda torbaları dökülmelere ve sıvı sızıntılarına karşı tamamen sızdırmazdır ve aynı zamanda çok az çaba sarf ederek sızdırmaz hale getirilmesi ve açılması kolaydır. [PARADAN tasarruf edin VE DÜNYAYI kurtarın] : Tek kullanımlık plastik torbaları bu yeniden kullanılabilir saklama torbalarıyla değiştirmek, dünyamızı her gün korumaya katkıda bulunmanıza yardımcı olur ve ayrıca bu torbaları yüzlerce kez kullanarak paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. 6 x Yeniden Kullanılabilir Galon Torbaları (10.6x11 inç). 6 x Yeniden Kullanılabilir Öğle Yemeği Çantaları (10.2x7.8 inç). 6 x Yeniden Kullanılabilir Sandviç Torbaları (8.5x7.1 inç). 6 x Yeniden Kullanılabilir Atıştırmalık Torbaları (8.5x4.7 inç).

Kategorideki en iyi teklifler..