• Yeni
YHJZ Yeniden Kullanılabilir Gıda Saklama Torbaları, 12 Paket BPA İçermeyen Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Torbaları(5 Yeniden Kullanılabilir Sandviç Torbası, 5 Yeniden Kullanılabilir Çocuk Atıştırmalık Torbası, 2 Yeniden Kullanılabilir Galon Torbası), Sızdırmaz Yeniden Kullan?
zoom_in

YHJZ Yeniden Kullanılabilir Gıda Saklama Torbaları, 12 Paket BPA İçermeyen Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Torbaları(5 Yeniden Kullanılabilir

₺ 41.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♦ [Gıda Sınıfı Malzeme] Yeniden kullanılabilir gıda saklama torbalarımız, PVC içermeyen, kurşunsuz, klor içermeyen ve BPA içermeyen biyolojik olarak parçalanabilir ve gıda sınıfı PEVA malzemeden yapılmıştır.Çevre dostu, aile ve dünya için güvenlidirler. ♻️[Dondurucu Güvenli ve Kolay temizlenir] yeniden galon dondurucu çanta lezzet gıda taze ve zengin tutarken donma yanıkları önleyebilir.Et, balık, meyve ve sebze dondurma için çok uygundur.Çantaları ömrünü uzatmak için, ellerinizi veya şişe fırça ile yıkama, açık ve kuru hava için bardağın üzerine yerleştirin soğuk veya sıcak su kullanabilirsiniz. ◆ [Sızdırmaz ve Fermuar Contası] Yükseltilmiş çift parça fermuar ve geniş taraf, yüksek hava geçirmez ve sızdırmaz, çocuklar da gıda sınıfı çocuk atıştırmalık çantalarımızı kolayca tutabilir ve açabilir ve kapatabilir, yiyecekleri taze tutmak ve gıda atıklarını azaltmak için çok uygundur. ♦ [Ürün Boyutları] 3 farklı renk ve boyutta 12 paket yeniden kullanılabilir çanta sağlıyoruz : 2 x Yeniden Kullanılabilir Galon Çanta 11.02 x 10.63 inç, 5 x Yeniden Kullanılabilir Sandviç Öğle Yemeği Çantası 7.28 x 8.66 inç, 5 x Yeniden Kullanılabilir Atıştırmalık Çanta 4.7 x 8.66 inç. Purpose[Çok Amaçlı] Yeniden kullanılabilir ziploc torbalarımız, sandviç, ekmek, kurabiye, cips, tahıl gevreği, ofis malzemeleri için mükemmel olan yiyecek hazırlama, atıştırmalık paketleme, kozmetik depolama ve seyahat eşyaları için uygundur.Uyarı : ● İlk kullanımdan önce sabunla yıkayın ve kurulayın. ● Elinizle veya şişe fırçasıyla temizleyin ve tekrar kullanmak üzere havayla kurutmak için bir bardağın üstüne koyun. ● Sıcak yiyecekleri saklamayın ve mikrodalga, fırın ve bulaşık makinesinde kullanmayın.

Kategorideki en iyi teklifler..