• Yeni
60 ADET 1 Galon Gıda Depolama Oksijen Emiciler İle Myla Çanta FullSeal Tarafından 500cc / 9.4 Mil-14x10 inç Oksijen Emiciler İle Büyük Gıda Saklama Torbaları / Kilitli Açılıp Kapanabilir Stand - Up Myla Çanta(FS-MB01)
zoom_in

60 ADET 1 Galon Gıda Depolama Oksijen Emiciler İle Myla Çanta FullSeal Tarafından 500cc / 9.4 Mil-14x10 inç Oksijen Emiciler İle Büyük

₺ 88.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

GÜVENİLİR MARKA-Full Seal 60pcs Alüminyum Torbalar üstün kalitededir ve 1990'lardan bu yana uzun vadede gıda depolamak için tüm dünyadaki gıda uzmanları tarafından kullanılmıştır. 500 CC OKSİJEN EMİCİ - 60pcs 500cc Oksijen Emici paketleri ile birlikte gelir. 1 Galonluk Alüminyum Folyo Gıda Saklama Torbaları için 500cc Oksijen Emici önerilir.KALİTELİ MALZEME-Full Seal Gıda Depolama Kilitli Torbalar 9.5 Mil kalınlığında ve güçlü PET Alüminyum Folyodan yapılmıştır.Kokumuz, toksik olmayan ve güvenilir malzemeyi paketlemek, depolamak, örneklemek ve sıralamak için uygundur. [UZUN SÜRELİ ve dayanıklı Mühürlü torbalarımız uzun süreli gıda depolama için son derece dayanıklıdır.Isı sızdırmazlığı, Gıda Saklama vakum sızdırmazlık torbalarını daha uzun süre korur.En kaliteli açılıp kapanabilir koku geçirmez çantalar.

Kategorideki en iyi teklifler..