• Yeni
EAONE 200 Pcs Mylar Zip Kilit Çanta, Alüminyum Folyo Çanta Çift Taraflı Metalik Ambalaj Çanta Gıda Depolama Koku Geçirmez Çanta Dudak Parlatıcısı Açılıp Kapanabilir Çanta (Holografik Gökkuşağı Renk 2. 95x4. 7 İnç)
zoom_in

EAONE 200 Pcs Mylar Zip Kilit Çanta, Alüminyum Folyo Çanta Çift Taraflı Metalik Ambalaj Çanta Gıda Depolama Koku Geçirmez Çanta Dudak

₺ 35.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Paket Şunlardır : 200 adet Mylar zip kilit çanta, hangi dış boyutu 7.5x12 cm/2. 95x4. 7 inç, iç boyutu 6. 5x9 cm/2. 56x3. 54 inç.Premium Malzeme : Mylar ve alüminyum folyodan yapılmış, tekrar kullanılabilir ve dayanıklıdır.İyi sızdırmazlık ile, kolayca kırılmaz.Kapalıyken tüm su ve nemi ve kokuları dışarıda tutun.Basit Ama Pratik Tasarım : Çantanın üstünde, asmanız veya saklamanız için uygun olan küçük bir delik vardır.Ayrıca size kolaylık sağlamak için plastik kapatma zincirinin üstündeki her iki tarafta iki içbükey kesim.Taşınabilir : Küçük ve sevimli hacmi nedeniyle taşıması kolaydır.Seyahat, piknik, parti veya nakliye gibi her yere götürebilirsiniz.Uygulama : Paketleme, depolama, nakliye, örnekleme ve sıralama için mükemmeldir.Kahve, fasulye, şekerleme, şeker, pirinç, fırınlama, kurabiye, çay, fındık, kuru meyve, kuru çiçekler, atıştırmalık ve kozmetik örnekleme gibi küçük eşyaları bile elektronik aksesuar olarak koyabilirsiniz.

Kategorideki en iyi teklifler..