• Yeni
Naylon Döngü Bantları ile Uyumlu Fitbit Şarj 4 / Fitbit Şarj 3 / Şarj 3 SE Bant, yumuşak Ayarlanabilir Nefes Yedek Bant Kadınlar için (Siyah Kum + Deve)
zoom_in

Naylon Döngü Bantları ile Uyumlu Fitbit Şarj 4 / Fitbit Şarj 3 / Şarj 3 SE Bant, yumuşak Ayarlanabilir Nefes Yedek Bant Kadınlar için

₺ 23.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【UYUMLULUK】 Amzpas naylon döngü bandı Fitbit Şarj 4 / Fitbit Şarj 3 / Şarj 3 SE ile uyumludur.Size rahat bir kullanım deneyimi getiriyor. 【COMFORTABLE】 Orta yumuşaklık ve ince zanaat işi ile birinci sınıf malzemeden üretilmiştir.Her naylon döngü sıkı bir kalite testi yapıyor.Her zaman yumuşak olduğundan emin olun.Nefes alabilir ve hafif!. 【COMFORTABLE】 Orta yumuşaklık ve ince zanaat işi ile birinci sınıf malzemeden üretilmiştir.Her naylon döngü sıkı bir kalite testi yapıyor.Her zaman yumuşak olduğundan emin olun.Nefes alabilir ve hafif!. 【ÇOKLU RENKLER】 Kendi tarzınız olan şarj 3 bandını oluşturmak için seçebileceğiniz birçok farklı renk.Herhangi bir fırsat için tarzınızı geliştirin. 【ÇOKLU RENKLER】 Kendi tarzınız olan şarj 3 bandını oluşturmak için seçebileceğiniz birçok farklı renk.Herhangi bir fırsat için tarzınızı geliştirin.

Kategorideki en iyi teklifler..