• Yeni
GXFWJD Nefes Kemer Brace Alt Sırt Brace Ağrı kesici Omurga Yaralanması Önleme Erkekler Kadınlar için Ağrı kesici için Mide Kas Karın Uygun (Boyut: L)
zoom_in

GXFWJD Nefes Kemer Brace Alt Sırt Brace Ağrı kesici Omurga Yaralanması Önleme Erkekler Kadınlar için Ağrı kesici için Mide Kas Karın

₺ 26.64

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bel destek kemeri : Beş çelik plaka bel desteği.İyi esneklik ve esnek destek.Alt Sırtın Güçlü Desteği : 1. Düzeltin, belinizi kucaklayın ve lomber omurgayı stabilize edin; 2. Destek, bel ve kas yorgunluğunu gidermek; 3. Dekompresyon, bel hareketinin neden olduğu basıncı azaltın.Üç Değiştirilebilir Ped : 01 mıknatıs, bele belli bir süre ısı uygulayarak belin belirgin hissetmesini sağlar. 02 Örgü cep conta, nefes ve ter geçirmez. 03 Sıcak peluş pedler, soğuğa eğilimli kişilerin belini koruyabilir.Kayışın Özellikleri : yüksek kaliteli keçe yüzeyi, düşmesi kolay, nefes alabilen örgü kemer, güçlendirilmiş elastik dokuma.Bakım Talimatları : Arka braketi ılık suda (40 ° ' ye kadar) temizlemek için hafif bir deterjan kullanın ve havalandırın dry.Do makinede yıkamayın, ütülemeyin, ağartmayın, kurutmayın, yumuşatıcı kullanmayın.Sağlıklı Alışkanlıklar Oturma Pozisyonundan Başlar!1. Boş zaman aktiviteleri sırasında alt sırtınızı koruyun2. İşyerinde ağır nesneleri kaldırırken veya taşırken yardımcı olur3. Mevcut yaralanmalardan kurtulmaya yardımcı olma4. Duruşunuzu geliştirin ve omurganızı uzatın5. Günlük işlerde desteği güçlendirin6. Sırt ağrısını hafifletirürün Detayları : Malzeme : SBR kumaş, balık şerit, petek nefes örgü fabric Type : BEL SUPPORTERGender : Erkek/Women Color : Black Size : S, M, L, XL, XXLPackage şunlardır : 1 Adet BEL SUPPORTERPrecautions : 1. Hamile kadınlar, çocuklar ve ciddi kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları olan ve kanama veya kanama eğilimi olanlar yasaktır.2. Yüksek ateş, sıcaklık hissi bozukluğu ve aşınan kısımda cilt hasarı yasaktır.3. Vücutlarında kalp pili veya metal stent gibi elektronik cihazlar bulunanlar yasaktır.Alerjisi olanlar için dikkatli kullanın.4. Akut yumuşak doku yaralanması için lütfen 24 saat sonra kullanın.5. Uzun süre su ile yıkamak kesinlikle gizlidir.Çamaşır tozu, çamaşır suyu veya sabunla yıkamayın.6. Mıknatıslanmayı önlemek için manyetik ürünleri minerallerle temas ettirmeyin.Bakım1. Yıkama suyunun sıcaklığı 40c'nin altındadır, bu nedenle yumuşak, haşlanmayan ve klor içermeyen ağartmadır.2. Yüksek sıcaklıkta pişirmeyin.3. Temizleme süresi çok uzun olmamalıdır.Temiz su veya biraz deterjanla hafifçe silin (15 dakika içinde yıkayın).

Kategorideki en iyi teklifler..