• Yeni
GXFWJD Taşınabilir Ayarlanabilir Elastik Geri Bel Desteği Lomber Brace Kemer Geri Destek Lomber Geri Brace Ağrı kesici ve Yaralanma Önleme için Erkekler ve Kadınlar için (Renk : Siyah, Boyutu: S)
zoom_in

GXFWJD Taşınabilir Ayarlanabilir Elastik Geri Bel Desteği Lomber Brace Kemer Geri Destek Lomber Geri Brace Ağrı kesici ve Yaralanma Önleme

₺ 197.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yüksek teknoloji Tasarımı : Çift çekme özelliği ve en iyi premium malzemeler konfor ve doğal hareket sağlar.İç neopren sargı sıkıştırma, ısı tutma ve güvenlik sağlarken, criss cross elastic duruşu düzeltir ve omurgayı dengeler.Alt Sırt Destek Kemeri Şunları İçerir : omurga fizyolojik eğriliğini taklit eden alüminyum alaşımlı antlaşma 2x20cm, çelik levhanın eğriliği yaklaşık 8. 5x20.5cm, yardımcı destek kıkırdağı yaklaşık 1x20cm'dir.Bel Düzeltme Kemeri Mükemmel İşçilik : zarif kenar, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, genişletilmiş Velcro, yapıştırmak için ücretsiz, düşmek kolay değil.Nefes alabilen, rahat ve boğucu değil : büyük örgü ön ve arka nefes alabilir ve boğucu değildir.File örgü elastik çapraz kemer tasarımı, denge bel basıncı, uygun bel.Seyahat, sürüş ve uyku sırasında giydiği için uygundur, ve geliştirilmiş hareketlilik ve aktif bir Yaşam.İHTİYACIN VAR1. Eklemlere statik ve dinamik yükler yaşarken travmaları önlemek. 2. Uzun süreli basınç ve titreşim yaşayanlar tarafından kullanılmak üzere.3. Bel bölgesinde ağrı, sinir köklerinin iltihaplanması, omurga disklerinin yırtılması, bel bölgesinde kas ve bağların gerilmesi durumlarında kullanılır.4. Travma sonrası iyileşme, Siyatik, Bel Fıtığı sırasında giyilmelidir.ÜRÜN MALZEMESİ : Malzeme : Neopren + Polyester + naylonsize : S, M, L, xlpaket içeriği : 1x sırt desteği kemeriönlemler : 1. Hamile kadınlar, çocuklar ve ciddi kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları olan ve kanama veya kanama eğilimi olanlar yasaktır.2. Yüksek ateş, sıcaklık hissi bozukluğu ve aşınan kısımda cilt hasarı yasaktır.3. Vücutlarında kalp pili veya metal stent gibi elektronik cihazlar bulunanlar yasaktır.Alerjisi olanlar için dikkatli kullanın.4. Akut yumuşak doku yaralanması için lütfen 24 saat sonra kullanın.

Kategorideki en iyi teklifler..