• Yeni
GXFWJD ayarlanabilir bel destek kemeri kendinden ısıtma manyetik çelik plakalar bel desteği geri sarıcı kemer erkekler kadınlar için (Renk: Siyah, Boyut: L)
zoom_in

GXFWJD ayarlanabilir bel destek kemeri kendinden ısıtma manyetik çelik plakalar bel desteği geri sarıcı kemer erkekler kadınlar için

₺ 39.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Seyahat, sürüş ve uyku sırasında giydiği için uygundur, ve geliştirilmiş hareketlilik ve aktif bir Yaşam.Güçlü Sırt Koruması : 3 dahili destek, aktif kalmanıza, yaralanmayı önlemenize ve alt sırtınızı düz tutarak ve çekirdek kasının doğru hizalanmasını destekleyerek aktivite sırasında performansı artırmanıza yardımcı olur.Ergonomik Tasarım : Bel desteği, kısıtlı hissetmeden alt sırtta sağlam ancak rahat destek sağlamak için kavisli taraflarla tasarlanmıştır.Örgü Kumaş, Hafif ve Nefes Alabilir : Bu kemer, nefes alabilen örgü yapısına sahip hafif ve nefes alabilen neoprenden yapılmıştır; yumuşak malzeme rahat olmasını sağlar.Çift katmanlı Basınç : çift katmanlı elastik bant geniş bir aralıkta düzgün basınç uygulayabilir ve basınç ayar aralığı büyüktür, bu da özel ihtiyaçlar için yüksek basınç desteği sağlayabilir.Geri bel desteği eğitim Geri destek Fitness destek eğitim Belt Material : pamuk + metal Weight : 500g Color : Siyah, Gray Size : S, M, L, XLPackage içerir : 1 Pc BEL SUPPORTERPrecautions : 1. Hamile kadınlar, çocuklar ve ciddi kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları olan ve kanama veya kanama eğilimi olanlar yasaktır.2. Yüksek ateş, sıcaklık hissi bozukluğu ve aşınan kısımda cilt hasarı yasaktır.3. Vücutlarında kalp pili veya metal stent gibi elektronik cihazlar bulunanlar yasaktır.Alerjisi olanlar için dikkatli kullanın.4. Akut yumuşak doku yaralanması için lütfen 24 saat sonra kullanın.5. Kesinlikle uzun süre su ile yıkamak için gizlidir time.Do çamaşır tozu, çamaşır suyu veya sabunla yıkamayın.6. Mıknatıslanmayı önlemek için manyetik ürünleri minerallerle temas ettirmeyin.Not : 1. Tüm resimler profesyonelce renk kodludur, ancak farklı ortam ışığı ve farklı görüntü aygıtı ayarları nedeniyle, gördüğünüz resimlerle öğelerin kendileri arasında bazı sapmalar olabilir.Lütfen anlayın.2. Veriler manuel olarak ölçülür, bazı sapmalar olabilir, ancak kullanımı etkilemez.

Kategorideki en iyi teklifler..