• Yeni
Zhooch Saç Tokası - Kahraman Jumbo 5.5. Dalgalı Jant Timsahı, Birbirine Kenetlenen dişler, Jumbo Büyük Klips, Üstün kalite, Kalın Saçlar için Ekstra Güçlü Tutma Yayı Boyalı. (Derin Bordo)
zoom_in

Zhooch Saç Tokası - Kahraman Jumbo 5.5. Dalgalı Jant Timsahı, Birbirine Kenetlenen dişler, Jumbo Büyük Klips, Üstün kalite, Kalın Saçlar

₺ 38.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Hafif ve sağlam.Yüksek kaliteli dayanıklı plastik.Minimalist tasarım.Temiz görünüyor.Boyalı yay düzgün görünüyor ve teli örtmek için ekstra plastik ihtiyacını ortadan kaldırıyor.Kalın ve orta saç tipleri için uygundur.Updos için mükemmel.Stratejik olarak yerleştirilmiş dişler saçlarınızı güzelce toplar.Güçlü yay, tüm gün tutmayı sağlar.Güney Kore'de yaptı.Boyutu : 5x2x1 3/4 inç (L x W x H).Zhooch orijinal saç aksesuarları.Saten kurdele ile güzel ambalaj.İki renkte mevcuttur : Derin Bordo Yeni Siyahtır!Derin Bordo her şeyle gider, ancak benzersiz görünür.Mat Siyah, genel bir parlak siyaha zarif bir alternatiftir.Mat kaplama pahalı ve zevkli görünüyor.Zhooch saçını kaldır!.

Kategorideki en iyi teklifler..