• Yeni
Inci Saç Tokası Kavrama Klip Kore Tarzı Ins Üst Klip Basit Mizaç Joker İnci Küçük Yakalamak Klip Headdress Saç Tokası (Küçük İnci, 1 adet)
zoom_in

Inci Saç Tokası Kavrama Klip Kore Tarzı Ins Üst Klip Basit Mizaç Joker İnci Küçük Yakalamak Klip Headdress Saç Tokası (Küçük İnci, 1

₺ 7.08

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

~Saf el yapımı ürün ~ paket : 1 adet. ~Uygulama~ : toplantı, parti,çalışma,tatil,günlük kullanım gibi çeşitli durumlar. ~ işçilik~ : el yapımı, özenle cilalanmış, orijinal dokuyu koruyarak, çok iyi çalışır, dayanıklı, kullanımı kolaydır.İyi malzemeler ve sağlam işçilik. ~ Özgünlük kişilik~ : özgün tasarım, farklı için uygun giyim ile maç occasion.It anneler Günü, sevgililer günü gibi Doğum günleri, Yıldönümleri için en özel hediyelerden biri mi?gün, Noel ve diğer Özel Günler. ~ servis~ : Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız.Örneğin : alınan ürünün tanımıyla tutarsızlık, ürün kalitesi sorunları, ürün hasarı.Web sitesinin arka planında bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sorunu sizin için ilk kez halledeceğiz.
Satır 1 Sürekli artan bir kullanıcı deneyimi ile tüm dünyada alıcı için değer yaratmak.
Satır 2 Tatil, Noel, Cadılar Bayramı doğum günü yeni yıl Hediyeleri.üzerinde şaşırtıcı ve muhteşem görünüyorsun !Miktar Sınırlıdır!Sakın kaçırmayın
Hat 3 Firmamız tarafından satılan mallar birçok tüccarın tercihidir.Çünkü sadece kaliteli değil, aynı zamanda fiyat tavizleri.
Hat 4 El yapımı güzel sanatlar ve el sanatları kızlar,kadınlar veya Unisex yetişkinler vb.Için kullanılabilir., ve küçük hediyeler olarak kullanılabilir.
Satır 5 çok faydalı bir şey alacaksınız, hayatınız daha harika olacak.Şirket, müşteri hizmetlerinin amacına bağlı kalmaktadır.
Hat 6 Herhangi bir tatmin edici olmayan veya danışmanlığınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.24 saat içinde cevap alacaksınız.Her müşterimize büyük önem veriyoruz.
Önem Notu :
Durum : Marka yeni, sipariş üzerine (yaklaşık 3-4 gün)
Yüksek Kaliteli Stüdyo Yapımı-Özgün Tasarım.
Teslim süresi : 8~16 iş günü.
Hızlandırılmış nakliye süresi : 5 ~ 7 iş günü
Diğer stillere ihtiyacınız varsa, daha fazla desen seçeneğimiz var.Lütfen mağazamızda bulun
.

Kategorideki en iyi teklifler..