• Yeni
Dpofırs 46 adet / takım Klima Vana Çekirdek, 46 adet/ takım, A / C Vana Çekirdek Seti, A / C Onarım Aracı Conta Seti, R410 için/R22 / R134a
zoom_in

Dpofırs 46 adet / takım Klima Vana Çekirdek, 46 adet/ takım, A / C Vana Çekirdek Seti, A / C Onarım Aracı Conta Seti, R410 için/R22 /

₺ 207.60

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

İyi uç Takım Tezgahı İşleme : bağlantının bir dizi parçası sızdırılmamasını sağlayabilir.İyi uç Takım Tezgahı İşleme : bağlantının bir dizi parçası sızdırılmamasını sağlayabilir.Uygulama : R410/R22/R134a florür boru bakım ve demontajı veya diğer uygun boyutta soğutucu boru değişimi için uygundur.Uygulama : Çoğu araba modeli için uygundur, araba klimalarının veya ev tipi klimaların değiştirilmesi ve bakımı için uygundur.Ayrı Saklama Kutusu : her boyuttaki aletin kolay seçim, depolama ve depolama için kendi alanı vardır. carrying.It sızdıran soğutucu valf çekirdeğinin değiştirilmesi için uygundur ve flor borusunun bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır.Özellik : 1. R410/R22/R134a florür boru bakımı ve demontajı veya diğer uygun boyutta soğutucu boru değişimi için uygundur.2. Ayrı saklama kutusu, her boyuttaki aletin kolay seçim, depolama ve taşıma için kendi alanı vardır.3. Sızdıran soğutucu valf çekirdeğinin değiştirilmesi için uygundur ve flor borusunun bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır.4. Çoğu araba modeli için uygundur, araba klimalarının veya ev tipi klimaların değiştirilmesi ve bakımı için uygundur.5. İyi uç takım tezgahı işleme, bağlantının bir dizi parçası sızdırılmamasını sağlayabilir.Şartname : Öğe Türü : Klima Tamir Arac Imalzeme : Silikon + Pirinç + Paslanmaz çelikrenk : resimde gösterildiği gibiağırlık : Yaklaşık. 89g / 3.1 ozuygulama : 1. Anahtarı : kaldırmak için kullanılan için R410/R22/R134a vana çekirdek ve yüksük.2. Siyah Conta : Flor borularının bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır.3. Ev Tipi Klima Vana Çekirdeği : R410 / R22 üniversal vana çekirdeği için, klima dış ünitesinin veya diğer klima sistemlerinin dolum portunu onarmak için kullanılır.4. R134a Valf Çekirdeği için Otomobil : otomobil klima sisteminde florür bakımı için kullanılır5. Yüksük : Florür tüpünün bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır.6. Yeşil Conta : R410 florür emniyet valfindeki contanın onarımı ve değiştirilmesi veya diğer uygun boyuttaki soğutucu boruların değiştirilmesi için kullanılır.Paket listesi : 1 x Anahtarı10 x Siyah Conta10 x Yeşil Conta10 x Yurtiçi Klima Vana Çekirdeği5 x Otomobil Vana Çekirdeği10 x Yüksük.

Item Type:
Air Conditioner Repair Tool
Material:
Silicone + Brass + Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx. 89g / 3.1oz
Application:
1. Wrench:
Used to remove for R410/R22/R134a valve core and thimble.
2. Black Gasket:
Used for maintenance and replacement of fluorine pipes.
3. Domestic Air-Conditioning Valve Core:
for R410/R22 universal valve core, used to repair the filling port of the air-conditioning external unit or other air-conditioning systems.
4. Automobile for R134a Valve Core:
used for fluoride maintenance in automobile air-conditioning system
5. Thimble:
Used for maintenance and replacement of fluoride tube.
6. Green Gasket:
Used for the repair and replacement of the gasket in the for R410 fluoride safety valve, or the replacement of other suitable size refrigerant pipes.
Package List:
1 x Wrench :
10 x Black Gasket :
10 x Green Gasket :
10 x Domestic Air-Conditioning Valve Core :
5 x Automobile Valve Core :
10 x Thimble :

Kategorideki en iyi teklifler..