• Yeni
Kuşlar Desen ve Talimatları ile nakış Başlangıç Kiti, Yeni Başlayanlar için Nakış kiti, Çapraz Dikiş Seti, Damgalı Nakış Kitleri Tam Aralığı (Kuşlar ve Çiçekler)
zoom_in

Kuşlar Desen ve Talimatları ile nakış Başlangıç Kiti, Yeni Başlayanlar için Nakış kiti, Çapraz Dikiş Seti, Damgalı Nakış Kitleri Tam

₺ 29.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

HAND【DIY EL NAKIŞI SETİ】 : Nakış yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip tam kapsamlı nakış başlangıç kiti; Sadece bu setle güzel bir nakışı bitirebilirsiniz. ADULTS 【YETİŞKİNLER İÇİN EL SANATLARI】 : Nakış işini tamamladıktan sonra, nakış desenini nakış çerçevesine çerçeveleyebilir ve iç dekorasyon olarak oturma odasına veya yatak odasına asabilir veya kanvas çantaya veya yastığa dikebilirsiniz. ◆ 【KOLAY KULLANIM】 ◆ Nakış çemberleri, kumaşı tambur kadar sıkı tutmak için gerektiğinde sıkabileceğiniz ayar vidasına sahiptir. ACCESS【PRATİK AKSESUAR】 : İpliği daha iyi kullanabilmeniz için bir diş açma ve makasla donatılmış yeterli miktarda iplik, işi kaygısız bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır. families【DIY EĞLENCESİNİN TADINI ÇIKARMA】Aileler ve arkadaşlarla nakış yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.Ve nakış deseni, iç mekan olarak oturma odasına veya yatak odasına asmak için yuvarlak plastik nakış çemberlerine çerçevelenebilir decoration.In nakış işlemi, çok rahat hissedeceksiniz ve quiet.It daha eğlenceli getirebilir.Umut da size mutluluk getirebilir!. 1、Kolay Kullanım.Nakış Sevgilisi ve Yeni Başlayanlar için mükemmeldir, ayrıca önemsediğiniz insanlar için bir Hediye olarak gönderebilir. 2、Kolay Yıkama.Suda çözünür baskı boyası kullanın, projenizi bitirdikten sonra kolayca yıkanabilir. 3、Komple Aksesuarları.Bu, el nakışınızı kolaylaştırmak için bu yeni başlayan el yapımı malzemelerle eksiksiz bir nakış kitleri setidir, güzel nakış sanatını iyi tamamlayabilirsiniz.Daha gelişmiş zanaatkarlar için de harika.

Kategorideki en iyi teklifler..