• Yeni
ıdıo22Q Kesme Mat Kendinden Şifa Çift Taraflı Gridded Döner Kesme Mat 12 inç x 18 inç PVC Malzeme Gravür İçin Yumuşak Çömlekçilik Kil El Yapımı Tezgahları (Açık yeşil )
zoom_in

ıdıo22Q Kesme Mat Kendinden Şifa Çift Taraflı Gridded Döner Kesme Mat 12 inç x 18 inç PVC Malzeme Gravür İçin Yumuşak Çömlekçilik Kil

₺ 93.87

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

PVC. Ölçümler ile MAT】Bu çift yan dikiş mat KESME ã€ÇİFT taraflı ZANAAT açıkça her iki santim ile yazdırılır, metrik kılavuz çizgileri ve açıları hassas bir şekilde kesmek için yardım. KENDİLİĞİNDEN İYİLEŞEN KESME Matı 5 katmanlı PVC malzemeden yapılmış, ortadaki beyaz sertlik PVC'Sİ kesilmeyi önlemeye yardımcı olur.Özel kaplama, tüm kesme projeleri için sürekli pürüzsüz bir yüzey sağlayarak yüzey kesimlerini yeniden kapatır. * DÖNER PASPAS Boyutu * Döner kesme paspası yaklaşık olarak ölçülür. 12x18 inç ( A3 boyutu ), dayanıklı ve yeniden kullanılabilir.Küçük, orta ve büyük el sanatları ve dikiş projeleri için mükemmeldir. dikiş, el sanatları, model, kapitone, kumaş, scrapbooking proje kesme projeleri için harika. - DİKİŞ kesme matı - Kendi kendini iyileştiren kesme matımız çalışma yüzeyinizi korur.Döner kesiciler ve düz bıçaklarla uyumludur, kesiciye zarar vermez ve keskinliği korur.Sanatçı için Ideal, crafters, quilters, gravür ve hobi.Specification: Malzeme : PVC Renk : Açık yeşil Ürün Boyutları (Uxgxy ) : 17. 72 x 11. 81 x 0. 16 inç Şekli : Ürün Ağırlığı : 658 Gram Ürün Kalınlığı : 3 Milimetre Ambalaj listesi : 1x ped.

Kategorideki en iyi teklifler..