• Yeni
ıdıo22Q Kesme Mat Kendinden Şifa Çift Taraflı Gridded Döner Kesme Mat 12 inç x 18 inç PVC Malzeme Gravür İçin Yumuşak Çömlekçilik Kil El Yapımı Tezgahları (Siyah )
zoom_in

ıdıo22Q Kesme Mat Kendinden Şifa Çift Taraflı Gridded Döner Kesme Mat 12 inç x 18 inç PVC Malzeme Gravür İçin Yumuşak Çömlekçilik Kil

₺ 297.30

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

PVC. KENDİLİĞİNDEN İYİLEŞEN KESME Matı 5 katmanlı PVC malzemeden yapılmış, ortadaki beyaz sertlik PVC'Sİ kesilmeyi önlemeye yardımcı olur.Özel kaplama, tüm kesme projeleri için sürekli pürüzsüz bir yüzey sağlayarak yüzey kesimlerini yeniden kapatır. Ölçümler ile MAT】Bu çift yan dikiş mat KESME ã€ÇİFT taraflı ZANAAT açıkça her iki santim ile yazdırılır, metrik kılavuz çizgileri ve açıları hassas bir şekilde kesmek için yardım. * DÖNER PASPAS Boyutu * Döner kesme paspası yaklaşık olarak ölçülür. 12x18 inç ( A3 boyutu ), dayanıklı ve yeniden kullanılabilir.Küçük, orta ve büyük el sanatları ve dikiş projeleri için mükemmeldir. dikiş, el sanatları, model, kapitone, kumaş, scrapbooking proje kesme projeleri için harika. - DİKİŞ kesme matı - Kendi kendini iyileştiren kesme matımız çalışma yüzeyinizi korur.Döner kesiciler ve düz bıçaklarla uyumludur, kesiciye zarar vermez ve keskinliği korur.Sanatçı için Ideal, crafters, quilters, gravür ve hobi.Specification: Malzeme : PVC Renk : Siyah Ürün Ölçüleri (Ux Gx Y ) : 17. 72 x 11. 81 x 0. 16 inç Şekli : Ürün Ağırlığı : 658 Gram Ürün Kalınlığı : 3 Milimetre Ambalaj listesi : 1x ped.

Kategorideki en iyi teklifler..