• Yeni
LKH Bebek Prova, Bebek Güvenlik Kiti, Çocuk Güvenliği Mobilya Tampon, Kurulumu kolay ve Temiz, 6 m Anti-Çarpışma Şerit ve 8 Anti-Çarpışma Açıları(Boyut: Bir, Renk: Pembe)
zoom_in

LKH Bebek Prova, Bebek Güvenlik Kiti, Çocuk Güvenliği Mobilya Tampon, Kurulumu kolay ve Temiz, 6 m Anti-Çarpışma Şerit ve 8 Anti-Çarpışma

₺ 200.85

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Malzeme : Yumuşak ve yüksek elastik NBR malzemesi, fiziksel kapalı hücreli NBR hammaddeleri kullanarak, köpüren malzeme köpürerek iç yapı gözeneklerini ince ve düzgün hale getirir.Tam kapsama : LKH köşe koruma kiti, bebeklerin ve yaşlıların 8 köşe kalkanı ve 6m kenar kalkanı ile keskin duvarların ve masaların neden olduğu yaralanmaları önlemesine yardımcı olur, böylece 6 metreden fazla koruma sağlar.Temizlemesi kolay : Yağa ve suya dayanıklı, yağ lekelerini ve su lekelerini nemli bir bezle hafifçe silerek kolayca silebilirsiniz.Kurulum adımları-1. Duvarın köşesinin yüzeyini temizleyin, su lekesi olmaması gerektiğini unutmayın; 2. Çıkartmayı çıkarın; 3. Duvarın köşesini hizalayın ve bir kez yapıştırın; 4. Macun tamamlandıktan sonra, yapışmasını ve sabitlenmesini sağlamak için çarpışma önleyici şeride basın.Mobilya L-Şekilli Uzunluk : 6m çarpışma önleyici şerit + 8 çarpışma önleyici açıfonksiyon : Evdeki sert köşeleri sarın, böylece çarpışırken bebeğin yaralanması kolay değildir.Uygulama kapsamı : okullar, anaokulları, mobilya dekorasyonu, köşeler, masa kenarları vb.Hesaplama yöntemi : 1 metre = 100 cm = 1000mm; 1 metre = 3.28 feet; 1 inç = 2.54 cmsıcak İpuçları : 1. Farklı manuel ölçümler nedeniyle hafif boyut farklılıklarına izin verin.2. Ürün 10-20 gün içinde gelecek ve 30 gün içinde iade edilebilir.

Kategorideki en iyi teklifler..