• Yeni
Bebek Prova, Köşe Muhafızları Çocuk Güvenliği, Duvar Köşe Koruyucular Muhafızları, Kenar Koruma için Ev, Okul-50 cm / Şerit ( Renk: Kahverengi, Boyutu: 1 M / 3.3 feet)
zoom_in

Bebek Prova, Köşe Muhafızları Çocuk Güvenliği, Duvar Köşe Koruyucular Muhafızları, Kenar Koruma için Ev, Okul-50 cm / Şerit ( Renk: Kahverengi,

₺ 199.44

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【Malzeme】 Mobilya Güvenlik Tamponu, toksik olmayan ve çevre dostu, gıda sınıfı güvenlik ve yumuşak silikon malzemeden yapılmıştır.odor-free.It bebeklerin ve yaşlıların keskin duvarlardan ve masalardan kaynaklanan yaralanmaları önlemelerine yardımcı olabilir.Bebekleriniz ve yaşlılarınız için güvenlik ve sağlıktan emin olun. 【Boyut】6mm kalınlığında entegre silikon, 6mm kalınlığa kadar yuvarlak dışbükey darbe yüzeyi, 19mm genişlik ve 500mm uzunluk, kurulumu kolay, Bugün sarı "Sepete Ekle" düğmesine tıklayın ve evinizde daha fazla güvenliğin tadını çıkarmaya başlayın!. 【İsteğe bağlı olarak kesilebilir】 Gerektiği gibi kesin, kenarları ve köşeleri daha iyi takın ve boşa harcamayın. 【Anında koruma】 Kenar koruyucusu yumuşak ve elastiktir, bebeğinizi masaların, komodinlerin, sandalyelerin, masaların ve havzaların keskin köşelerinden zarar görmekten koruyabilir. 【Öner】Çift taraflı güçlü Velcro çok yapışkan olduğundan, bir seferde oluşur, lütfen basmadan önce konumu işaretleyin ve ardından basın firmly.It bebekleri, yaşlıları masa köşelerinden ve köşelerinden daha iyi korumak ve yaralanmak için kullanılır.Yumuşak köşe koruyucularımız en iyi seçiminiz olacaktır.♦ Ürün adı : Yumuşak masa köşesi, köşe koruyucusu, bebek prova renk seçimi : Kahverengi , Yeşil , Pembe , beyazuzunluk seçimi : 1 M / 3.3 feet, 3 M / 9.8 feet, 5 M / 16.4 feet, 6 M / 19.7 feet, 8 M / 26.2 feet, 10 M/32.8 feetfonksiyon : Sert köşeleri duvara sarın. evde, böylece çarpışırken bebeğin yaralanması kolay değildir.Uygulama kapsamı : okullar, anaokulları, mobilya dekorasyonu, köşeler, masa kenarları vb.Hesaplama yöntemi : 1 metre = 100 cm = 1000mm; 1 metre = 3.28 feet; 1 inç = 2.54 cmürün paketi : 50 cm / şerit (Örneğin : 1 metre = 50 cm/2 şerit) : Sıcak İpuçları : 1. Farklı manuel ölçümler nedeniyle hafif boyut farklılıklarına izin verin.2. Ürün 10-20 gün içinde gelecek ve 30 gün içinde iade edilebilir.

Kategorideki en iyi teklifler..