• Yeni
Scratch Sanat Gökkuşağı Boyama Kağıt Hayvan 16” x 11.2, DIY El Sanatları Bayan Hobiler Gravür Sanat Scratchboard Yetişkinler ve Çocuklar için, doğum günü Hediye Seti: 4 Yaprak (Aslan / Fil / Geyik / Kurt)
zoom_in

Scratch Sanat Gökkuşağı Boyama Kağıt Hayvan 16” x 11.2, DIY El Sanatları Bayan Hobiler Gravür Sanat Scratchboard Yetişkinler ve Çocuklar

₺ 71.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Package İncluding】4 x Scratch Çizim Kartları, (Anima Serisi 16x11.2 inç), 1 x Scratch Kalem, 1 x Temiz Fırça, 1 x Kırmızı Kazımak, 4 x Yaratıcı Karalamalar Boş Tahta, 2 x Ahşap Stylus Sopa. 【İlgi geliştirme】 Sanat Başlangıç Kiti, Resme bir çocuk veya yetişkin ilgisi geliştirmek iyi bir seçimdir, okul öğretmenleri ve öğrencileri için DIY sanat zanaat sınıfı, Çizik sanat resimlerinde sanatsal becerilerini gösterir.Çocukların Çiziklerini Çerçeveli Sanata Dönüştürün.Çocuklar veya yetişkin sanatçılar için mükemmel bir sanat el sanatları etkinliği yapar. 【Stresi Hafifletmeye Yardımcı Olun】 Gergin, kızgın veya üzgün, Basıncı serbest bırakmayı deneyebilir çizik boyama kaygıya yardımcı olur.Bu çizik boyama tam olarak aradığınız şey, kolay ve stressiz.İşten çıktığınızda stresi azaltmanın en iyi yolu. 【Hediye için İdeal Seçim】 Çizik kağıt sanat ürünleri, mat bir kaplamanın altına gizlenmiş parlak renk desenlerine sahiptir, Sadece basit bir çizikle ortaya çıkar, Pigmente, gökkuşağı çizik resimlerine ve güzel ambalajlara ihtiyaç duymaz ebeveynler, büyük çocuklar, kız erkek gençler için harika bir hediye. 【Ev Dekorasyonu】 Çalışmalarınızı bitirdiğinizde ve fotoğraf çerçevesini eşleştirdiğinizde, Arkadaşlarınıza veya ailenize verebilir, mutlu ve Sürpriz hissedecekler, ayrıca kendi evinizin duvarına asılabilirler, Güzel bir dekorasyon olacak. - Zevk krokilerini sanat terapisi.Kaygıya yardımcı olur, Stresi Hafifletmeye Yardımcı olur, İş baskısını hafifletebilir ve zaman geçirebilir.Çizik sanatınızı bitirdiğinizde parlak bir ruh halinize sahip olacağınıza ve çok daha rahat hissedeceğinize inanıyorum. - Çocuklar için eğlenceli ve yenilikçi bir oyuncak, aynı zamanda çocukların uygulamalı becerilerini,zeka gelişimini eğitmenin çok iyi bir yolu, Eğlenceli ve kolay oyun onu kızlar, erkekler ve meraklı yetişkinler için ideal bir hediye seçeneği haline getiriyor!. - Ideal yaratıcı hediye,Doğum günü,çocuk günü,anneler ve babalar günü,sevgililer günü,evlilik yıldönümü,yıldönümü kutlaması, Noel, Şükran Günü vb.İçin harika bir hediye.her türlü festival için uygundur.Bunlar hemen hemen herkes için mükemmeldir - bir arkadaş, aile üyesi, öğretmen, çocuk veya iş arkadaşı.Eğlenceli ve eşsizler.İlgi alanları ve hobiler olmak için sıfır tabanlı sanat kalabalığı için.Hediye sorunun çözüldü!. 1 x Çizik Çizim Kurulu. 1 x Boş Tahta. 1 x Siyah Çizik Kalem (altın uç anahat çizimi içindir, Küçük uç d etailing çizimi içindir). 1 x Temiz Fırça (Kazınmış tozu temizleyin). 1 x Ahşap Kalem Çubuğu (Siyah yüzeyi çizmek için kullanılır).Bu çok temiz bir eğlence projesi,Suluboya boyası yok, Suluboya boyalarının evinizi daha önce lekelemesi konusunda endişelenmenize gerek yok.Ev dekor severler ve okul öğrencileri için DIY sanat zanaat sınıfı için bir tür hediye verin, Çizik kağıdı duvar veya masa dekorasyonu için çerçeveleyebilirsiniz.

Kategorideki en iyi teklifler..