• Yeni
Vetericyn Artı Kedi Yüz Terapisi. her Yaştan Kedilerde Kedi Aknesi, Kesikler, Ağız Yaraları ve Tahriş Olmuş Göz ve Kulaklara Dikkat etmek. Yutulması halinde Toksik değildir ve Güvenlidir. (2 oz)
zoom_in

Vetericyn Artı Kedi Yüz Terapisi. her Yaştan Kedilerde Kedi Aknesi, Kesikler, Ağız Yaraları ve Tahriş Olmuş Göz ve Kulaklara Dikkat etmek.

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

KEDİ YÜZ BAKIMI THERAPY.As kediniz için ilk bakım hattı olan bu ürün, kedilerin kulakları, gözleri, burnu, ağzı ve ağzındaki en yaygın rahatsızlıkları ve tahrişleri temizler ve iyileştirmeye yardımcı olur. chin.It her yaştan kediler için onaylanmıştır ve yutulduğunda güvenlidir.AĞRISIZ ÇÖZÜM.Yanık veya sokma olmadan yaraları temizleyin ve tedavi edin.Etkilenen bölgeyi doyurun, ardından durum artık görünmeyene kadar günde 3-4 kez püskürtün.Daha hızlı iyileşme için yaraları temiz ve nemli tutun.VETERİNER HEKİMLER TARAFINDAN ÖNERİLİR.Hayvan bakım sağlayıcınızın önereceği çözümlerle veterinere seyahat masraflarından kendinizi kurtarın.Evinizden çiftliğe veya çiftliğe kadar, hayvanlarınıza mutlu ve rahat oldukları yerde özen gösterin.YENİLİKÇİ, GÜVENİLİR HAYVANSAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ.Vetericyn, dünyadaki en güvenli, etkili ve yenilikçi hayvan sağlığı ve sağlığı ürünlerini geliştirmeye kendini adamıştır.Her biri bilimsel araştırma ve mükemmellik standardı ile üretilmiştir.GÜVENEBİLECEĞİNİZ STANDARTLAR.Tüm ürünler sıkı uluslararası kurallar çerçevesinde ve ABD'de FDA tarafından tescilli, son teknoloji ürünü bir tesiste üretilmektedir.Ana şirket Innovacyn, Inc.is 2009 yılından beri Rialto, Kaliforniya'da faaliyet gösteren ve aile tarafından işletilen bir oteldir.

Kategorideki en iyi teklifler..