• Yeni
Şarj edilebilir Kaş Düzeltici, kaş Düzeltici ve Yüz Epilasyon Kadınlar için, Ağrısız Burun Saç ve Kaş Saç Çıkarıcı Hassas Kaş Jilet Elektrikli Kaş Saç Şekillendirici Erkekler Kadınlar için (Beyaz)
zoom_in

Şarj edilebilir Kaş Düzeltici, kaş Düzeltici ve Yüz Epilasyon Kadınlar için, Ağrısız Burun Saç ve Kaş Saç Çıkarıcı Hassas Kaş Jilet Elektrikli

₺ 77.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

?AĞRISIZ HASSAS KAŞ DÜZELTİCİ?- Kaş tıraş bıçağı, geleneksel balmumu ve cımbız kullanmadan dağınık kaşları hemen silebilir ve size basit ve rahat bir kaş düzeltme deneyimi sunar.Kaş düzeltici kaşlarınız, yanaklarınız, dudaklarınız, çeneniz ve burnunuz üzerinde harika çalışır. ?GÜVENLİ Hipoalerjenik Paslanmaz Çelik Bıçaklar ve Koruyucu Ağ, Cildi Tahriş Eden Herhangi Bir Kızarıklığa Neden Olmaz.Günlük kullanım için yeterince nazik. ?USB ŞARJ EDİLEBİLİR KAŞ EPİLASYON?- Kaş şekillendirici, USB şarjı ile şarj edilebilen dahili bir 100m Ah bataryaya sahiptir cable.It 1 saat şarj edildikten sonra 2-3 ay kullanılabilir!. ?KOLAY KULLANIM İÇİN?- Hassas Kaş Düzeltici-Hassas kafa, kaşların üst ve alt kısımlarında ve kaşlar arasında, hatta en küçüklerinde bile kullanılmalıdır areas.It istenmeyen ve dağınık kaş tüylerini anında ve acısız bir şekilde silebilir ve size basit ve rahat bir kaş düzeltme deneyimi yaşatabilir!. ?TAŞINABİLİR VE MÜKEMMEL BİR HEDİYE?- Bu şık tasarımlı kaş epilatörü hafiftir ve küçüktür. size.It herhangi bir zamanda bir el çantasına veya debriyaja yerleştirilebilir time.It kız arkadaşı için mükemmel bir hediye, mother.It doğum günü, anneler günü ve Noel için bir hediye olarak da uygundur.

Kategorideki en iyi teklifler..