• Yeni
arabam yolum Parlak Krom Gövde Yan Kalıp Trim (Uyar) Jaguar XE 2014-2022 / Lüks Kapı Koruması! / 1.5 İnç Kaliteli Vücut Zırhı!
zoom_in

arabam yolum Parlak Krom Gövde Yan Kalıp Trim (Uyar) Jaguar XE 2014-2022 / Lüks Kapı Koruması! / 1.5 İnç Kaliteli Vücut Zırhı!

₺ 134.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Otomotiv OEM Kalitesi (IATF 16949) ve %100 Orijinal 3 M Yapıştırıcı; Dayanacak şekilde Üretilmiştir!; Gövde Yan Pervazları en yüksek kalite standartları altında ve yüksek kaliteli 3 M bant ile üretilmiştir.Kolay Kurulum; Özellikler DIY Peel 5 yıl garanti.Güneş ışığına, yağmura veya hava koşullarına uzun süre maruz kalmaya karşı direnç.Yüksek Kaliteli Parlak Krom Kaplama.Hassas Ölçülen ve Mühendislik : Genişlik : 1.5 inç.(2 Ön ve 2 Arka Kapılar) 4 Adet ön Kapı Uzunluk : 1050 mm, Arka Kapı genişliği : 550 mm, Paket.arabam yoluma (Uygun) Döşeme Parlak Krom Vücut Yan Kalıplama Jaguar gövde yan çıtalar etkili benim daha lüks bir araç mülayim bakmak yerine 2014-2022 arabam saf şeker.Bu parçalar, vücudunuzun tasarımını ve vurgu çizgilerini uygun şekilde tamamlar. ride.To farklı araçlara ve kullanıcı zevklerine uygun, çok çeşitli özel tasarımlar, boyutlar ve finishes.my araba yolum gövde yan pervazları, her araç için kesin bir uyum sağlamak üzere kesilir.Bu kalıplar en kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.Dahası, bu kalıpların arabanıza veya kamyonunuza entegre edilmesi sadece birkaç dakika sürer.Bu kalıplar, sürüşünüze sağlam bir şekilde sabitleyen 3 M akrilik köpük bant içerdiğinden karmaşık aletlere veya prosedürlere ihtiyaç duyulmayacaktır.

Kategorideki en iyi teklifler..