• Yeni
arabam yolum Parlak Krom Gövde Yan Kalıp Trim (Uyar) Volvo V60 2019-2021 / Lüks Kapı Koruması! / 1.5 İnç Kaliteli Vücut Zırhı!
zoom_in

arabam yolum Parlak Krom Gövde Yan Kalıp Trim (Uyar) Volvo V60 2019-2021 / Lüks Kapı Koruması! / 1.5 İnç Kaliteli Vücut Zırhı!

₺ 96.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Otomotiv OEM Kalitesi (IATF 16949) ve %100 Orijinal 3 M Yapıştırıcı; Dayanacak şekilde Üretilmiştir!; Gövde Yan Pervazları en yüksek kalite standartları altında ve yüksek kaliteli 3 M bant ile üretilmiştir.Kolay Kurulum; Özellikler DIY Peel 5 yıl garanti.Güneş ışığına, yağmura veya hava koşullarına uzun süre maruz kalmaya karşı direnç.Yüksek Kaliteli Parlak Krom Kaplama.Hassas Ölçülen ve Mühendislik : Genişlik : 1.5 inç.Ön Kapı Uzunluğu : 950 mm, Arka Kapı Uzunluğu : 650 mm, 4'lü Paket (2 Ön ve 2 Arka Kapı).arabam yolum Parlak Krom Gövde Yan Kalıp Trimi (Uyar) Volvo V60 2019-2021 arabam yolum gövde yan pervazları aracınızın mülayim görünümünü etkili bir şekilde bir ön kapı ile değiştirir. daha lüks olanı.Bu parçalar, vücudunuzun tasarımını ve vurgu çizgilerini uygun şekilde tamamlar. ride.To farklı araçlara ve kullanıcı zevklerine uygun, çok çeşitli özel tasarımlar, boyutlar ve finishes.my araba yolum gövde yan pervazları, her araç için kesin bir uyum sağlamak üzere kesilir.Bu kalıplar en kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.Dahası, bu kalıpların arabanıza veya kamyonunuza entegre edilmesi sadece birkaç dakika sürer.Bu kalıplar, sürüşünüze sağlam bir şekilde sabitleyen 3 M akrilik köpük bant içerdiğinden karmaşık aletlere veya prosedürlere ihtiyaç duyulmayacaktır.

Kategorideki en iyi teklifler..