• Yeni
Dolap Kulpu, İnce İşçilik Dolap Kulpu, Kalın Taban Mobilya Kapıları için Güçlü Dayanıklı Mutfak(Amerikan Çekmece Kolu 128 Diyafram Siyahı)
zoom_in

Dolap Kulpu, İnce İşçilik Dolap Kulpu, Kalın Taban Mobilya Kapıları için Güçlü Dayanıklı Mutfak(Amerikan Çekmece Kolu 128 Diyafram Siyahı)

₺ 52.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Komple fonksiyonlar, kalın taban, dayanıklı ve güçlü, hasar görmesi kolay değil, ince işçilik, kenarları yok sharpness.It korozyona uğraması kolay olmayan ve uzun servis ömrüne sahip yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı galvanik işlemle işlenir.Farklı sahneler ve mobilyalar, mutfak dolapları, mobilya kapıları, dolaplar, masa çekmeceleri, dolap çekmeceleri, ayakkabı dolapları, dolaplar, kitaplıklar vb.İçin uygundur.Ergonomik tasarım, kullanımı kolay, kazara yaralanmayı önleyebilir ve daha rahat bir his sağlayabilir.Klasik modern ve sade tarz, dolap donanımını evinizde bir güzellik haline getirir ve odaya şık bir görünüm kazandırır.Özellik : 1. Farklı sahneler ve mobilyalar, mutfak dolapları, mobilya kapıları, dolaplar, masa çekmeceleri, dolap çekmeceleri, ayakkabı dolapları, dolaplar, kitaplıklar vb.İçin uygundur.2. Klasik modern ve sade tarz, dolap donanımını evinizde bir güzellik haline getirir ve odaya şık bir görünüm kazandırır.3. Komple fonksiyonlar, kalın taban, dayanıklı ve güçlü, hasar görmesi kolay değil, ince işçilik, keskinlik kenarları yok.4. Ergonomik tasarım, kullanımı kolay, kazara yaralanmayı önleyebilir ve daha rahat bir his sağlayabilir.5. Korozyona uğraması kolay olmayan ve uzun servis ömrüne sahip yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı galvanik işlemle işlenir.Spec : Öğe Türü : Dolap Kapı Kolu Malzeme : Alüminyum alaşımuygulama Kapsamı : Dolap, Uzun Dolap Kapıları, Çekmeceler, vb. Renk : siyahpaket Listesi : 4 x Sap8 x vidaotice : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Kategorideki en iyi teklifler..