• Yeni
Futon Çekyat-Ev Ofis için Yerden Tasarruf Sağlayan Çekyat Oturma Odası Resepsiyon Odası 2 Yastıklı Katlanabilir Kolçaklı Tembel Katlanır Kanepe, Modern Stil Ahşap Bacak (68.5x42. 5x14. 1in) (Mavi)
zoom_in

Futon Çekyat-Ev Ofis için Yerden Tasarruf Sağlayan Çekyat Oturma Odası Resepsiyon Odası 2 Yastıklı Katlanabilir Kolçaklı Tembel Katlanır

₺ 597.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Note Not : Lütfen Futon Çekyat modelini ayırt edin.Bu kanepenin boyutu 100x70x50 cm'dir (68. 5x42.5x14.1in). Buna ek olarak, piyasada 115x66x45 cm (45.2x38.5x19.6) ölçen başka bir kanepe var, bu da piyasada bizimkinden daha ucuz.İadelerden kaçının ve dürüstlükle iş yapın. ,. ????【KONFOR VE STİL】???? : Modern bir tasarıma sahip olan bu futon Çekyat, eğlenceyi konforla birleştiriyor. 4 ahşap ayaklar stabilite katarken, dayanıklı keten kumaş daha fazla konfor sağlar ve temizlenmesi kolaydır.; Kanepe Genişletilmiş boyut : 68.5x42.5x14.1in. ????【KÜÇÜK ALANLAR İÇİN MÜKEMMEL】???? : Bu futon Çekyat, herhangi bir daire veya stüdyo için çok uygundur.Çok fonksiyonlu ve yenilikçi tasarımı ile kolçaklar mükemmel bir çekyat içine katlanabilir.Aşk yerinden uyuyana saniyeler içinde!. ????【ERGONOMİK tasarım】???? : Eğlence düşünülerek inşa edilen orta kol dayanağı katlanır, kol dayanağında kullanışlı bir dergi saklama çantası bulunur; çok işlevli vurgu işleri yapar.Sırt dayanağı kolayca yaslanır ve uyku yatağına dönüştürülebilir. ????【KOLAY MONTAJ】 : Bu futon Çekyat hızlı bir şekilde monte edilir, montajı kolaydır Dakikalar içinde hızlı ve kolay montaj!Bir apartman dairesinde veya yurtta gereksiz hacim olmadan tam boyutlu bir kanepenin işlevselliğinin tadını çıkarın veya evinizin bonus odasına rahat bir katkı yapın!. ????【TEMİZLEMESİ KOLAY】???? : Seksiyonel Çekyat temizliği kolaydır.çekyat hemen silinir ve arkasında iz bırakmadan kurutulur.Pamuk ve keten kumaş, nefes ve rahat.Masif ahşap ayaklar, güçlü taşıma kapasitesi, güçlü ve dayanıklı.Kanepe kılıfı temizlik için hareket ettirilebilir.2 Yastıklı Katlanabilir Kol Dayamalı Tembel Katlanır Kanepe, Modern Stil Ahşap Bacaközelliği : Miktar : 1 Çekyat, 2x yastıklar Çekyat Malzemesi : çelik boru braketi, sünger, ahşap bacaklar, keten kumaş.Renk : kahverengi.Ürün boyutu : 100x70x50 cm Genişletilmiş boyut : 174x108x36 cm Ağırlık : 13 kg Ambalaj boyutu : 128x62x30 CM Özellikler : Bu çekyat, küçük alan ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel modern bir çözümdür; daireler, daireler, yurtlar vb.İçin çok uygundur.Çok fonksiyonlu ve yenilikçi tasarımı ile kolçaklar mükemmel bir çekyat içine katlanabilir.Aşk yerinden uyuyana saniyeler içinde!Kol Dayanağında kullanışlı bir dergi saklama çantası vardır; çok işlevli vurgu işleri yapar.Pamuk ve keten kumaş, nefes ve rahat.Masif ahşap ayaklar, güçlü taşıma kapasitesi, güçlü ve dayanıklı.Kanepe kılıfı temizlik için hareket ettirilebilir.Montajı kolay Dakikalar içinde hızlı ve kolay montaj!Paket içeriği : 1 çekyat 2x yastıklar 1×kurulum kılavuzu.

Kategorideki en iyi teklifler..