• Yeni
01 Video Kamera, Çocuklar Dijital Kamera Kolay Kullanım Küçük ışık Serbestçe Değiştirilebilir Lens Açık Hava Etkinlikleri için USB Kablosu ile Dönen Odak (Siyah)
zoom_in

01 Video Kamera, Çocuklar Dijital Kamera Kolay Kullanım Küçük ışık Serbestçe Değiştirilebilir Lens Açık Hava Etkinlikleri için USB Kablosu

₺ 147.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Odaklamak için döndürülebilir, kullanımı kolay, kullanımı kolay, tek tuşla otomatik netleme özelliğine sahiptir ve 2.4 inç yüksek çözünürlüklü geniş ekran ile donatılmıştır.Düzenli olarak fotoğraf çekebilir ve ön ve arka lensler serbestçe değiştirilebilir, bu da video ve fotoğrafçılığı bütünleştirir.Yuvarlak ve kenarsız bir tasarıma sahiptir, ellerinize zarar vermez, küçük ve hafiftir ve taşıması kolaydır.Gece flaş fonksiyonu ile otomatik pozlama mümkündür, gece fotoğrafları için selfie ışığına gerek yoktur.Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, bu kamera sağlam, dayanıklı, kolayca zarar görmez ve uzun ömürlüdür.Özellik : 1. Odaklamak için döndürülebilir, kullanımı kolay, kullanımı kolay, tek tuşla otomatik netleme özelliğine sahiptir ve 2.4 inç yüksek çözünürlüklü geniş ekran ile donatılmıştır.2. Yuvarlak ve kenarsız bir tasarıma sahiptir, ellerinize zarar vermez, küçük ve hafiftir ve taşıması kolaydır.3. Gece flaş fonksiyonu ile otomatik pozlama mümkündür, gece fotoğrafları için selfie ışığına gerek yoktur.4. Düzenli olarak fotoğraf çekebilir ve ön ve arka lensler serbestçe değiştirilebilir, bu da video ve fotoğrafçılığı bütünleştirir.5. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, bu kamera sağlam, dayanıklı, kolayca zarar görmez ve uzun ömürlüdür.Nasıl Kullanılır : Güç açık : Hafıza Kartını takın, [Güç düğmesini] basılı tutun, makine otomatik olarak açılır.Fotoğraf çekmek : 1. Açma durumunda, ön ve arka lensler arasında geçiş yapmak için [M] tuşuna uzun basın2. Fotoğraf çekmek için üst [Deklanşör] düğmesine kısa basın3. [Oynatma] tuşuna basın ve fotoğrafları [Yukarı] ve [Aşağı] tuşlarından görüntüleyin4. Fotoğrafın silinip silinmeyeceğini veya saklanıp saklanmayacağını seçmek için [Setup] tuşuna, silinip silinmeyeceğini onaylamak için [M] tuşuna tek basın Odak : Manuel odaklama : Fotoğraf modunda, [Zoom anahtarını] saat yönünde doğrudan ekrana&nbs konumuna çevirin.

Kategorideki en iyi teklifler..