• Yeni
TP El Yapımı Hakiki Gerçek Deri Yarım Kamera Kılıfı Çanta Kapak ıçin Leica TL TL2 Typ 701 Alt Açık Versiyonu (Siyah, Kamera Durumda)
zoom_in

TP El Yapımı Hakiki Gerçek Deri Yarım Kamera Kılıfı Çanta Kapak ıçin Leica TL TL2 Typ 701 Alt Açık Versiyonu (Siyah, Kamera Durumda)

₺ 176.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Hakiki deri bir ürün olduğundan TP Orijinal Leica TL TAZMİNAT Seyahat 701 özel Kamera Kılıfı, Columbia üst tabaka gerçek inek deri tarafından yapılan ve Allen Wang tarafından tasarlanan, tasarımı basit ve klasik, dayanıklı deri kamera için tam bir koruma sağlar, Farklı kullanıcılara göre farklı durumları göstermek, Sonra uzun süreli kullanımı,yavaş yavaş parlaklık artış olacak.Pil ve SD Kart için altta bir açıklık var, Pili ve SD Kartı değiştirdiğinizde yarım kasayı çıkarmanıza gerek yok, Özel bir tasarıma sahip, Ekranı çevirmeyi kolaylaştırıyor.İç astar, kamera gövdesini çizilmeye ve renklenmeye karşı korumak için yüksek kollu kadife kullanır, Taban vidasının altında 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve elle kolayca çıkarılabilir, Tripod kullandığınızda yarım kasayı çıkarmanıza gerek yoktur.Eğer veri hattı bağlantı kurmak isterseniz, yarım davayı çıkarmak gerekmez.Her kamera çantası ve omuz askısı tamamen el dikişi ile yapılır, Her el yapımı deri benzersizdir veya ince farklılıklarda bulunur.Bu ürün, kamera çantası hariç resimde gösterilen diğer ürünleri içermez ve kamerayı içermez.Ürün Detayları : 1.Bu kamera kılıfı, Columbia'dan gerçek üst katman inek derisinden yapılmıştır ve Allen Wang tarafından tasarlanmıştır, tasarım basit ve bağbozumudur,Metal boyutlandırma tekniklerini kullanın, kamera gövdesine çok uygun hale getirin. 2.İç astar, kamera gövdesini çizilmeye ve renklenmeye karşı korumak için yüksek kollu kadife kullanır. 3. Pil ve SD Kart için altta bir açıklık var, Pili ve SD Kartı değiştirdiğinizde yarım kasayı çıkarmanıza gerek yok, Özel bir tasarıma sahip, Ekranı çevirmeyi kolaylaştırıyor ve ekran dönüşünü tamamen etkilemeyecek. 4. Taban vidasının altında 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve elle kolayca çıkarılabilir,tripod kullandığınızda yarım kasayı çıkarmanıza gerek yoktur. 5. Mağazamızdaki tüm resimler gerçek çekimdir, orijinal fotoğraf sadece resim parlaklığının kırpılmasını veya ayarlanmasını sağlar.Orijinalin gerçek yüzünü mümkün olduğunca koruyun. 6. Her ekranın farklı çözünürlüğü nedeniyle, gerçek nesne ile resim arasında normal bir fenomen olan bazı renk farkı olacaktır.

Kategorideki en iyi teklifler..