• Yeni
Friinder Kalem Kalem Teleskopik Tutucu Kırtasiye Çantası, PU Kadife Stand-up Geri Çekilebilir Trafo Çantası Renkli Organizatör, Noel Tatili Yeni Yıl Hediyesi için Harika Kış Kozmetik Çantası Makyaj Çantası (Yeşil)
zoom_in

Friinder Kalem Kalem Teleskopik Tutucu Kırtasiye Çantası, PU Kadife Stand-up Geri Çekilebilir Trafo Çantası Renkli Organizatör, Noel

₺ 23.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【PU + Kadife Design】 The benzersiz pop up tasarım ile hign kalite PU + Kadife, kolay depolama ve temiz,daha dayanıklı,üstün. 【Kolay Ayarlama】Kalem çantasının yüksekliğini ayarlamak için üst kısım yukarı çekilebilir veya aşağı kaydırılabilir, Aktarmak için torbayı yukarı ve aşağı çekebilir it.It ayrıca içinde küçük cepler vardır ve bir çanta, stand-up taşınabilir Teleskopik çanta olarak kullanılabilir.Boyutu : 8"x4.92"x3.35"x2.56". 【Çoklu Kullanım】 Öğrenci,yetişkin,kadınlar için uygundur.Kullanımı kolay, kozmetik çantası olarak kullanabilirsiniz, makyaj fincan, makyaj fırçalar tutucu, ofis kullanımı vb.Küçük veya büyük eşyalar için uygun olan fermuarlı kırtasiye, eşyaların düşmesini önleyebilir. 【Yeterli Kapasite】Özel Geri Çekilebilir kalem çantası günlük çantanıza koyabilir ve ayrıca birkaç kalem, kalem saklamak için yeterli kapasiteye sahiptir.Doğum gününde, önemli olaylarda arkadaşlarınıza mükemmel bir hediye. 【Mükemmel Hediye】 Arkadaşlar,iş arkadaşları,yetişkinler,kalem çantası koleksiyoncuları, yazarlar, sanatçılar için doğum günü hediyesi veya seyahat malzemeleri için en iyi pratik hediye. (Sadece bir vaka, kalemler dahil değildir) .Herhangi bir zamanda herhangi bir sorunla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Kalem çantasının yüksekliğini ayarlamak için üst kısım yukarı çekilebilir veya aşağı kaydırılabilir;.Aktarmak için keseyi yukarı ve aşağı çekin it.It kalem kutusu olarak kullanılabilir,kalem çantası,ama aynı zamanda kozmetik çanta olarak kullanılabilir, çanta, makyaj fincan,makyaj fırçalar tutucu, ofis kullanımı, stand-up taşınabilir Teleskopik çanta vb.Açılmak Boyutu : 18.5x12.5x8.5x6.5 cm. 7.28x4.92x3.35x2.56. Katlama yüksekliği : 12.5 cm-4.92. Ağırlık : 67g.

Kategorideki en iyi teklifler..