• Yeni
Kalafat Aracı-Silikon Kalafat Temizleme Aracı Kiti Kalafat Harç Sökücü Kazıyıcı (Paslanmaz Çelik Kafa) Mutfak Banyo Ve Pencere İçin(10 adet)
zoom_in

Kalafat Aracı-Silikon Kalafat Temizleme Aracı Kiti Kalafat Harç Sökücü Kazıyıcı (Paslanmaz Çelik Kafa) Mutfak Banyo Ve Pencere İçin(10

₺ 41.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Quality【Kalite Yükseltme】 Bu yeni kalafat aracı kiti yeni malzemeler ve yeni tasarım benimsenmesi, onlar aşınmaya dayanıklı ve durable.In özellikle, temizliği daha verimli hale getirmek için metal kazıyıcı kuyrukta yükseltilir. 【Çoklu Fonksiyonlar】 Bu kalafat temizleme araçları paslanmaz çelik kafa,düğme,çıkarılabilir çelik kazıyıcı,5 adet değiştirilebilir silikon ped,3 adet harç sökücü ped içerir. glass【Kullanımı Kolay Ve Çok Kullanışlı】Bu cam tutkalı açılı kazıyıcı aletle, kuru kalafat yarı sürede çıkarılabilir ve evinize yeni bir görünüm kazandırmak için yeni kalafat malzemelerini hızla güzelleştirebilir. 【Geniş Uygulama】 Kalafat bitirme aletlerimiz mutfak,banyo,su deposu,pencere,lavabo bağlantıları vb.Için uygundur.Her türlü kalafat projesi için gerekli araçlardır. Satisfaction【Satisfaction Guaranteed】 1 yıl garanti ile ücretsiz değiştirme.Kalafatlama alet setimizden tamamen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorunu 24 saat içinde hızlı bir şekilde çözeceğiz.

Kategorideki en iyi teklifler..