• Yeni
Cosıkı Kağıt Havlu Tutucu, Resim Asılı Raf Fotoğraf Ekran Askı Kumaş Askı için Püskül ile Kağıt Havlu için Resim için Fotoğraf(Siyah)
zoom_in

Cosıkı Kağıt Havlu Tutucu, Resim Asılı Raf Fotoğraf Ekran Askı Kumaş Askı için Püskül ile Kağıt Havlu için Resim için Fotoğraf(Siyah)

₺ 270.30

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu kağıt havlu tutacağı ve fotoğraf depolama rafı, doğum günleri, festivaller, aile fotoğrafçılığı, mutfaklar vb.İçin çok iyi bir seçim ve dekorasyondur.Sahneyi daha çekici hale getirecekler.Bu askının makul yapı tasarımı canlılık dolu ve beauty.It onları bulmak için çok uygun ve kolay, çeşitli boyutlarda asılı nesneleri barındırabilir.Tutucu, fotoğrafları veya kağıt havluları yerleştirmek için kullanılabilir, kumaş sanatı bir araya getirilebilir, düğüm tasarımının ortasındaki püskül bu sapanla doldurma hissi verir.Bu tutucu aynı zamanda merkezi ekran ve kızların saç aksesuarlarını hızlı bir şekilde görme ve seçme kolaylığı için ideal bir yoldur, odanızı minimum alan doluluk oranıyla daha düzenli ve düzenli hale getirir.Ön taraf, sevimli ve çekici olan polyester malzemeden yapılmıştır.Polyester malzeme dayanıklıdır ve deforme olmaz.Her şey duvara rahatça yerleştirilebilir.Özellik : 1. Tutucu, fotoğrafları veya kağıt havluları yerleştirmek için kullanılabilir, kumaş sanatı bir araya getirilebilir, düğüm tasarımının ortasındaki püskül bu sapanla doldurma hissi verir.2. Bu askının makul yapı tasarımı canlılık dolu ve beauty.It onları bulmak için çok uygun ve kolay, çeşitli boyutlarda asılı nesneleri barındırabilir.3. Ön taraf, sevimli ve çekici olan polyester malzemeden yapılmıştır.Polyester malzeme dayanıklıdır ve deforme olmaz.Her şey duvara rahatça yerleştirilebilir.4. Bu kağıt havlu tutacağı ve fotoğraf depolama rafı, doğum günleri, festivaller, aile fotoğrafçılığı, mutfaklar vb.İçin çok iyi bir seçim ve dekorasyondur.Sahneyi daha çekici hale getirecekler.5. Bu tutucu aynı zamanda merkezi ekran ve kızların saç aksesuarlarını hızlı bir şekilde görme ve seçme kolaylığı için ideal bir yoldur, odanızı minimum alan doluluk oranıyla daha düzenli ve düzenli hale getirir.Şartname : Öğe Türü : Kağıt Havlu Tutacağı Malzeme : Polyester, Günlük Ürün Montaj Uzunluğu : Yaklaşık. 32 cm / 12.6 in Sopa Uzunluğu : Yaklaşık. 30 cm / 11.8 in Kullanımı : Kağıt Havlu Asmak için uygundur, fotoğraf ve Resim Asılı Raflar, vb.Paket Listesi : 1 x Sling1 x Stick Note : ürün elle ölçülür ve küçük bir sapma var.

Item Type:
Paper Towel Holder 
Material:
Polyester, Log
Product Erection Length:
Approx. 32cm / 12.6in
Stick Length:
Approx. 30cm / 11.8in
Usage:
Suitable for Hanging Paper Towels, Photo and Picture Hanging Racks, etc.
Package List:
1 x Sling1 x Stick :
The product is manually measured, and there is a small deviation. :

Kategorideki en iyi teklifler..