• Yeni
Kablosuz Şarj Cihazı Qi Sertifikalı Hızlı Şarj Pedi,iPhone 13/13 mini ile Uyumlu/12/11/11 Pro/11 Pro Max/XS Max/XS/XR / X / 8 Artı, Samsung Galaxy S20 / Not 10/10 Artı / S10, AirPods (AC Adaptörü Yok)
zoom_in

Kablosuz Şarj Cihazı Qi Sertifikalı Hızlı Şarj Pedi,iPhone 13/13 mini ile Uyumlu/12/11/11 Pro/11 Pro Max/XS Max/XS/XR / X / 8 Artı, Samsung

₺ 29.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Compatible Models】 The kablosuz şarj destekler 15 W / 10 W / 7.5 W / 5 W dört modları. 15 W (Max) mod uyumlu cihaz : LG,Pixel 4/4 XL.10 W gibi diğer Qi uyumlu modeller mod uyumlu cihaz : Galaxy S20/S10/S10+/S9/S8/S8+/Not 10/9/8 gibi diğer Qi uyumlu modeller. 7.5 W modu uyumlu cihaz : Diğer Qi uyumlu modeller gibi i Phone 13 Serisi/i Phone 12 Serisi/ i Phone 11 Serisi/i Phone XS/XS Max/XR/X / i Phone 8/8 Artı; 5 W şarj modu Qi uyumlu cihazlar ile kullanılabilir. 【Compact & Convenient】 The kablosuz şarj vücut ince ve kolayca saklanabilir ve kullanmaz space.In ayrıca, kompakt boyutu cebinize, omuz çantanıza, seyahat çantanıza vb. Koymayı kolaylaştırır.İş seyahatinde olanlar ve gezginler için mükemmel, her yere taşımak için uygundur. 【Sadece Yerleştirerek Şarj edin】 Kabloyu takmadan yerleştirmek ve şarj etmek için kablosuz şarj cihazını kullanmak çok uygundur.Cep telefonunuzun arayüzünü takma ve çıkarma sıklığını azaltarak cep telefonunuzun ömrünü uzatın. 【Gösterge Işığı】 Kablosuz hızlı şarj cihazının dahili LED ışığı şarj olurken yanar starts.It şarj durumunu anlamak daha kolay hale gelir. 【Yüksek Güvenlik ve Kaymaz Tasarım】 Kablosuz şarj cihazı qi'yi satın aldı certification.It aşırı ısınmayı önler ve güvenliği sağlarken akıllı telefonun pil ömrünü uzatır.Paspasın her iki tarafındaki kaymaz silikon halkalar, titreştiğinde bile telefonunuzun yerine sıkıca sabitlenmesini sağlayarak size daha istikrarlı bir şarj deneyimi sunar.Mıknatıslı / metal plakalı bir kasanın kullanılması.Halka tokalı bir kılıf kullanarak.Çok kalın bir koruyucu kılıf kullanarak (örneğin : 5 mm veya daha fazla).Kablosuz şarj cihazının arızalanmasına veya aşırı ısınmasına neden olabileceğinden (örneğin araç bağlantılarındaki metal pedler, kredi kartları, anahtarlar, madeni paralar, metal vb.) Cihazla kablosuz şarj cihazı arasına hiçbir şey koymayın.NFC kartları (temassız kartlar, vb.).Sıcaklık yükseldiğinde, şarj hızı düşer ve giriş akımı düşer.Bu, tüm kablosuz şarj cihazlarında yaygın olan bir olgudur.Şarj hızı, cihazın koruyucu kılıfına ve cihazın kablosuz şarj cihazındaki konumuna bağlı olarak değişir.Daha uzağa, daha yavaş şarj hızlı kablosuz şarj merkezi vardır.Aşağıdaki telefon kılıflarında cihaz kablosuz olarak şarj edilemez.Mıknatıs / metal bir halka ile 5 mm veya daha fazla (örn : ) çok kalın bir koruyucu kılıf buckles Using bir durum plate Using ile kasa kullanıyor.Kablosuz şarj arabayı bağlar, kredi kartları, anahtarlar, bozuk paralar, metal, vb (metal yastıkları başarısız veya aşırı ısınmasına neden olabileceğinden cihazı ve kablosuz şarj cihazı arasında bir şey koymayın.NFC kartları (temassız kartlar, vb.).Sıcaklık yükseldiğinde, şarj hızı düşer ve giriş akımı düşer.Bu, tüm kablosuz şarj cihazlarında yaygın olan bir olgudur.Şarj hızı, cihazın koruyucu kılıfına ve cihazın kablosuz şarj cihazındaki konumuna bağlı olarak değişir.Daha uzağa, daha yavaş şarj hızlı kablosuz şarj merkezi vardır. 1 x Kablosuz Şarj Pedi. 1 x USB - C Kablosu. 1 x Kullanım Kılavuzu.

Kategorideki en iyi teklifler..