• Yeni
D-Line EU / 1D3015A / EH Mini Kanal, Elektrik Kablosu Yönetim Çözümü, Kendinden Yapışkanlı Kablo Kapağı-30mm (G) x 15mm (Y) - Alüminyum Efektli (1 Metre Uzunluk)
zoom_in

D-Line EU / 1D3015A / EH Mini Kanal, Elektrik Kablosu Yönetim Çözümü, Kendinden Yapışkanlı Kablo Kapağı-30mm (G) x 15mm (Y) - Alüminyum

₺ 72.54

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Üretici garantisi geçerli olmayabilir.Patentli kablo yönetimi çözümü, 12 mm çapa kadar olan kabloları gizlice kaplar.Daha büyük Maksi (50x25mm) 1. uzunluğu istenen boyuta kesin, 2. kendinden yapışkanlı sırtını soyun ve yapıştırın, 3. kabloları eklemek için ekli kapağı açın (12 mm çapa kadar), 4. snap kapağı kapat.D-Line Mini Elektrik Kanalı = 30 mm (G) x 15 mm (Y) x 1 metre (L)-12 mm çapa kadar kablo kombinasyonları için uygundur.Ürün Açıklaması D-Line'ın yenilikçi mini kanalı, kabloları gizli bir şekilde örtmek için bir kablo gizleyici görevi görür.12 mm çapa kadar kablo kombinasyonlarını gizlemek için popüler bir kablo düzenlidir.D-Line'ın mini süpürgelik kanalı, profil ölçeklendirmesinin doğal üst kısım olarak görünmesi ile süpürgeliklerin üzerine yerleştirilmesi için popülerdir section.To duvara monte tv'lerden kabloları gizleme dekoratif profil kabloları mükemmel şekilde gizler.Alüminyum efektli (gri) kaplama, bu kablo kapak uzunluğunu kapı çerçeveleri ve duvara monte TV'lerin kenarlarında popüler hale getirir.1x 1 metre uzunluğunda olarak tedarik edilir.Set İçerir : 1x1-metre uzunluğu D-Line Mini Kablo Kanalı. 30 mm (G) x 15 mm (Y) x 1 metre (L), Alüminyum Efektli (Gri).

Kategorideki en iyi teklifler..