• Yeni
Jacksing MC UV Lens Filtresi, MC UV Koruma Filtresi Çok Kaplamalı Yağ Geçirmez Yüksek Çözünürlüklü Alüminyum Çerçeve DSLR Kamera için Su Geçirmez (40.5 mm)
zoom_in

Jacksing MC UV Lens Filtresi, MC UV Koruma Filtresi Çok Kaplamalı Yağ Geçirmez Yüksek Çözünürlüklü Alüminyum Çerçeve DSLR Kamera için

₺ 66.30

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Ana Fonksiyon : MCUV filtresi, sahil, dağ, kar alanı ve açık alan gibi ortamlarda çekim yapmak için uygundur ve ultraviyole ışınlarının neden olduğu mavi tonu azaltabilir.Uygulanabilir Modeller : UV lens filtresi, netliği ve renk reprodüksiyonunu iyileştirmeye yardımcı olan CCD üzerindeki paraziti de ortadan kaldırabilir ve Nikon, Fujifilm, for ve diğer kameralar için uygundur.Sökülmesi ve Montajı Kolaydır : İplik sıkma montajı, MC UV lens filtresi hızlı ve rahat sökme ve montaja sahip olabilir.Ürün Özellikleri : Çok katmanlı nanometre kaplama teknolojisi, kırmızı lens su geçirmez, yağ geçirmez ve performansa sahiptir ve lensi toz ve çizilmelere karşı korur.Alüminyum Çerçeve : Alüminyum alaşımlı çerçeve, başıboş ışığın filtrenin kenarına girmesini önlemek için CNC tarafından hassas bir şekilde işlenir.Özellik : 1. Alüminyum Çerçeve : Alüminyum alaşımlı çerçeve, başıboş ışığın filtrenin kenarına girmesini önlemek için CNC tarafından hassas bir şekilde işlenir.2. Sökülmesi ve Montajı Kolaydır : İplik sıkma montajı, MC UV lens filtresi hızlı ve rahat sökme ve montaja sahip olabilir.3. Ürün Özellikleri : Çok katmanlı nanometre kaplama teknolojisi, kırmızı lens su geçirmez, yağ geçirmez ve performansa sahiptir ve lensi toz ve çizilmelere karşı korur.4. Ana Fonksiyon : MCUV filtresi, sahil, dağ, kar alanı ve açık alan gibi ortamlarda çekim yapmak için uygundur ve ultraviyole ışınlarının neden olduğu mavi tonu azaltabilir.5. Uygulanabilir Modeller : UV lens filtresi, netliği ve renk reprodüksiyonunu iyileştirmeye yardımcı olan CCD üzerindeki paraziti de ortadan kaldırabilir ve Nikon, Fujifilm, for ve diğer kameralar için uygundur.Şartname : Öğe Türü : MC UV Lens filtresimalzeme : Alüminyum Alaşım + Optik camürün Rengi : Gösterilen Resimler Gibiürün Ağırlığı : Yaklaşık. 26-28g / 0.9-1.0 oz Paket Listesi : 1 x Lens Filtre1 x Saklama kutusu.

Item Type:
MC UV Lens Filter
Material:
Aluminum Alloy + Optical Glass
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 26-28g / 0.9-1.0oz
Package List:
1 x Lens Filter :
1 x Storage Box :

Kategorideki en iyi teklifler..