• Yeni
Işık çubuğu Tutucu, Çalışma ışığı Montaj Montaj Braketi Kelepçeleri Alüminyum Alaşımlı ışık Çubuğu Montaj Kelepçesi Dayanıklı Otomobiller için 360 Derece Döndürülmüş (2.0 inç)
zoom_in

Işık çubuğu Tutucu, Çalışma ışığı Montaj Montaj Braketi Kelepçeleri Alüminyum Alaşımlı ışık Çubuğu Montaj Kelepçesi Dayanıklı Otomobiller

₺ 23.07

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

100 % MARKA YENİ : Boğa çubuğu ışık Dağı 100 % marka yeni ve yüksek kaliteli.YAYGIN olarak kullanılan : Çalışma ışığı Braketi, doğrudan boğa çubuğuna, ızgara korumasına, araba üst raflarına vb.Monte edilen yan montaj vidaları ve cıvataları ile LED ışık çubuğu ile çalışır.Kullanımı KOLAY : Işık çubuğu Montaj kelepçesi kullanımı kolaydır.BASİT KURULUM : Basit ve anlaşılır kurulum, delme veya kaynak yapmaya gerek yok, zamandan ve emekten tasarruf edin.İÇİN kullanılır : Çalışma ışığı Montajı, boğa çubuğu, ızgara koruma borusu, portbagaj veya rulo kafes gibi tüp üzerindeki LED şeridi sabitleyebilir.Özellik : 1. Doğrudan boğa çubuğuna, ızgara korumasına, araba üst raflarına vb.Monte edilen yan montaj vidaları ve cıvataları ile LED ışık çubuğu ile çalışır.2. Boğa çubuğu, ızgara koruma borusu, portbagaj veya rulo kafes gibi tüp üzerindeki LED şeridi sabitleyebilir.3. Farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılamak için yüksekliği ve açıyı ayarlamak için 360 derece döndürülebilir.4. Yüksek kaliteli alüminyum alaşım, antioksidan, korozyon direnci ve dayanıklı yapılır.5. Basit ve kolay kurulum, delme veya kaynak yapmaya gerek yok, zamandan ve emekten tasarruf edin.Şartname : Öğe Türü : Çalışma ışığı Monta Jmalzeme : Alüminyum alaşımuygulama : Çoğu otomobil, kamyon, SUV, ATV, arazi aracı vb.Için uygundur.Paket listesi : 1 x İş ışık Dağı.

Item Type:
Work Light Mount
Material:
Aluminum Alloy
Application:
Suitable for most cars, trucks, SUVs, ATVs, off-road vehicles, etc.
Package List:
1 x Work Light Mount :

Kategorideki en iyi teklifler..