• Yeni
Black Hawk Fusion Frontier Acil Durum LED ışık Çubuğu 55 ın Çekici kamyon ışık çubuğu STT (Amber)
zoom_in

Black Hawk Fusion Frontier Acil Durum LED ışık Çubuğu 55 ın Çekici kamyon ışık çubuğu STT (Amber)

₺ 1979.85

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Fusion 3 W LED Teknolojisi-104 3 W LED (toplam 312 W) / 12 V / 15 flaş deseniyle çalışır.Boyutlar : 55 x 12.25 x 2.1 inç / 6 anahtar kutusuna 12 fit kablo içerir/2 Arka Fren / Işık çubuğunun arkasındaki Dönüş lambaları. 3 yıl üretici kusur garantisi.Bekleyen Patentler (2).Hava koşullarına dayanıklı gövde.Düşük güç tüketimi sağlayan en yeni mikroişlemci devresi ile tasarlanmış yüksek performanslı Black Hawk LED ışık çubuğuna hoş geldiniz.En son teknolojiye sahip Gen 4 3 WATT LED teknolojisini kullanarak, açık gün ışığında bile herhangi bir yönde görülebilen güçlü bir ışık ışını aydınlatır.Tamamen kapsüllenmiş ve tamamen su geçirmez olan tüm LED modülleri ve flaşör panoları epoksi kaplıdır ve her türlü hava koşulundan zararsızdır.Işık çubuğunun kurulumu çok kolaydır ve çatı montajı için montaj donanımı ile birlikte gelir.Bu ışık çubuğunu takmak için aracınıza gereksiz delikler açmaya gerek yoktur.Tamamen kapsüllenmiş ve tamamen su geçirmez olan tüm LED modülleri ve flaşör panoları epoksi kaplıdır ve her türlü hava koşulundan korur.Black Hawk'ın tüm modelleri son derece su geçirmez modüler bir lens tasarımına sahiptir.Dış çerçeve Çift katmanlı Polikarbonattan yapılmıştır.Bu kit, ışık çubuğunu pencerenin çıkıntısına, kontrol kutusuna ve 12 metrelik bir güç kablosuna sabitlemek için evrensel montaj kiti içerir.Elektrik Özellikleri : Zirvede 24 Volt / 9 amper.Boyutlar uzunluk 55 inç x genişlik 12 inç x yükseklik 4 inçtir (montaj dahil). Lightbar'ın arkasındaki 2 Arka Fren / Dönüş lambası Yeni Fusion 3 watt led'lerimizi tanıtıyoruz.Fusion Frontier, her bir LED'i güçlü bir parlaklık ışınını optimize eden 3 watt ile besleyen 4. nesil teknolojiyi kullanır.Patentli 3 katmanlı optik tasarımımız, net gün ışığında bile herhangi bir yönde görülebilen yoğun bir parlaklık ışını yayma yeteneği verir.Fusion 3 W LED Teknolojisi-104 3 W LED (toplam 312 W) 12 V 15 flaş deseni ile güçlendirilmiştir 100.000 saat ömrü Hava koşullarına dayanıklı gövde Boyutlar : 55 x 12.25 x 2.1 inç Lightbar'ın arkasındaki 2 Arka Fren / Dönüş lambası, anahtar kutusuna 12 fit kablo içerir 6 anahtar kutusu içerir 3 yıl üretici hatası garantisi.

24 Volt / 9 amps at peak. The dimensions are length 55 inches x width 12 inches x height 4 inches (including mounting). 2 Rear Brake/Turn lights on rear of lightbar Introducing our new Fusion 3 watt LEDs. The Fusion Frontier utilizes generation 4 technology infusing each LED with 3 watts optimizing a a powerful ray of brightness. Our patented 3 layer optical design gives the ability to give off a intense ray of brightness which can be seen in any direction even in clear daylight. Fusion 3W LED Technology - 104 3W LEDs (312W total) Powered by 12V 15 flash patterns 100,000 hours lifespan Weather-resistant housing Dimensions:
55 x 12.25 x 2.1 inches 2 Rear Brake/Turn lights on rear of lightbar Includes 12 feet of cable to switch box Includes 6 switch box 3 year manufacturer defect warranty

Kategorideki en iyi teklifler..