• Yeni
Bebek Bezi Bezi, Ayarlanabilir Boyut Bebek Hedefleri Bez Bebek Bezi 6 Aydan 3 Yaşına Kadar olan Bebekler için Yeniden Kullanılabilir Nefes Alabilir (Renkli kedi)
zoom_in

Bebek Bezi Bezi, Ayarlanabilir Boyut Bebek Hedefleri Bez Bebek Bezi 6 Aydan 3 Yaşına Kadar olan Bebekler için Yeniden Kullanılabilir

₺ 140.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bebek bezi bezi, idrar sızıntısını önlemek ve bebeğinizin kıçını kuru tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.Bebek bezinin iç tabakası kuru fırçalanmış kumaştan yapılmıştır,rahat ve nefes alabilir, idrarı hızla emebilir.Yumuşak ve su geçirmez örme düz baskılı kumaşı benimser, sızıntıyı etkili bir şekilde önler.Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, bebek bezi yıkandıktan sonra birçok kez kullanılabilir.Ayarlanabilir boyut tasarımı, bebek bezinin boyutunu bebeğin kalça çevresine göre ayarlayabilirsiniz.Özellik : 1. Bebek bezi bezi, idrar sızıntısını önlemek ve bebeğinizin kıçını kuru tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.2. Ayarlanabilir boyut tasarımı, bebek bezinin boyutunu bebeğin kalça çevresine göre ayarlayabilirsiniz.3. Bebek bezinin iç tabakası kuru fırçalanmış kumaştan yapılmıştır,rahat ve nefes alabilir, idrarı hızla emebilir.4. Yumuşak ve su geçirmez örme düz baskılı kumaşı benimser, sızıntıyı etkili bir şekilde önler.5. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, bebek bezi yıkandıktan sonra birçok kez kullanılabilir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Bebek Bezi Bezi Malzeme : Örme Düz Baskılı Fabric Apply için : Bebekler için 6 ay 3 yaşında. (sadece referans için) Boyut : Bir boyut, çok seviyeli ayar tokası, farklı boyutlar ayarlanabilir.Paket listesi : 1 x Bebek Bezi Bezi Not : Temizlemek için gliserin içeren deterjanlar kullanmayın, kurutmayın veya kuru temizlemeyin.

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
 Baby Cloth Diaper
Material:
Knitted Flat Printed Fabric
Apply to:
Babies from 6 months to 3 years old. (for reference only)
Size:
One size, multi-level adjustment buckle, different sizes can be adjusted.
Package List:
1 x Baby Cloth Diaper :
Do not use detergents containing glycerin to clean, do not dry or dry clean. :

Kategorideki en iyi teklifler..