• Yeni
Yetişkin Bezi Bezi, Yetişkin Erkekler için Yıkanabilir Çocuk Bezi Sakatlık İnkontinansı için Yeniden Kullanılabilir Yıkanabilir Bebek Bezi Pantolon Altında İnkontinans Yetişkin Bezi Yetişkin Bezi 4 Renk (04)
zoom_in

Yetişkin Bezi Bezi, Yetişkin Erkekler için Yıkanabilir Çocuk Bezi Sakatlık İnkontinansı için Yeniden Kullanılabilir Yıkanabilir Bebek

₺ 70.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

ÇOK YÖNLÜ : Yeniden kullanılabilir bez bebek bezleri, yatak ıslatma, idrar veya bağırsak inkontinansı için en iyi çözümdür.Bu ürün, orta yaşlı ve yaşlı hastalar, hafif inkontinans ve dışarı çıkan, oturan ve ayakta duran hareket kabiliyeti azalmış kişiler için ideal bir idrar kaynağıdır.RAHAT : yetişkin bez bebek bezi ile tek düz düz bez, çok rahat tutmak.Nefes alabilen bir bezle daha uzun süre kuru ve gevşek kalın.ATERPROOF : %100 su geçirmez, dışta ipeksi su geçirmez tabaka , büyük miktarda nem emme ve yan sızıntı yok.EKONOMİK VE ÇEVRE DOSTU : Yeniden kullanılabilir bez bebek bezleri makinede yıkanabilir-pahalı tek kullanımlık inkontinansı değiştirin supplies.It sağlık ve çevreyi korumak için ekonomik ve çevre dostudur.Uygulama metodu : Aspiratör havluyu sıvı geçirgen tabakanın ortasına ve sıvı itici tabakayı pantolonun içine yerleştirin ve ardından doğrudan takın.Boyut elastik kemer ile ayarlanabilir.Emici tabaka havlu doyduğunda, kullanımdan önce zamanında çıkarılmalı, yıkanmalı ve kurutulmalıdır. 1. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, kullanımı dayanıklıdır. 2. Yaşlı hastalar, hafif idrar kaçırma, hareketlilik rahatsız edici insanlar için uygundur. 3. 100 % su geçirmez, yüksek nem emme, ve hiçbir yan kaçak endişeleri. 4. Bacak yumuşaklık tasarım, giymek daha rahat. 5. Kanca ve halka tasarımı, ihtiyacınız olan boyutu ayarlamak kolaydır. 6. Kullanımı kolay (tıpkı bir kağıt bezi gibi), süper yumuşak ve rahat, aynı zamanda hızlı kuruyan. 7. Kimyasal bileşim yok, uzun süreli kullanım için bebek bezi döküntüsü yok.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Adult Cloth Diaper
Color:
Blue305, Black404, Yellow102, Rose306(Optional)
Min Waist Width:
26cm / 10.2in
Length:
32cm / 12.5in
Thign Width:
17cm / 6.6in
Hip Width:
37cm / 14.5in
Package Weight:
Approx.165g
Package Include:
 
1 x Adult Cloth Diaper :

Kategorideki en iyi teklifler..