• Yeni
BueDeHaı Çift Soyut Heykel Reçine Heykeli Süsler Sanat Reçine Heykel Süsler Modern Minimalist Zanaat Ev Oturma Odası ofis dekorasyonu (Beyaz)
zoom_in

BueDeHaı Çift Soyut Heykel Reçine Heykeli Süsler Sanat Reçine Heykel Süsler Modern Minimalist Zanaat Ev Oturma Odası ofis dekorasyonu

₺ 107.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【EL YAPIMI REÇİNE HEYKEL】 Reçine malzeme, cilalı yüzey tasarımı, pürüzsüz çizgiler daha hassas görünüyor.Zarif, nezih, sanatsal ve çağdaş bir his ve tasarım. 【SOYUT SANAT】 Samimiyet ve sevginin gücünü anlatan, el ele tutuşan ve birbirini kucaklayan çiftlerin tasarımı, birbirlerinin gücünü ve desteğini ifade eder ve aralarındaki derin sevgiyi gösterir. 【HATIRA HEDİYELERİ】 Sevdiklerinize olan sadakatinizi anmak için.Yeni evliler, çiftler, düğünler, Sevgililer Günü, yıldönümü hediyeleri vb.İçin de uygundur. 【GÜNLÜK ART DECO】 Soyut sanat zanaat heykeli, odanızı, oturma odanızı, masaüstünüzü, ofisinizi, dolabınızı süslemek, uzay sanatı duygusunu geliştirmek için de kullanılabilir. 【NOTE】 : Lütfen ürün boyutu için resme bakın. ①Pure el yapımı, lütfen ince kusurlara izin verin. ②Lütfen satın almadan önce ürünün boyutunu belirleyin.Reçine malzeme, cilalı yüzey tasarımı, pürüzsüz çizgiler daha hassas görünüyor.Zarif, nezih, sanatsal ve çağdaş bir his ve tasarım.Tasarımın sanatsal ve çağdaş sadeliği romantizmle doludur.

Kategorideki en iyi teklifler..