• Yeni
Yüksek Performanslı Hareket Sensörü Modülü Radar Hareket Sensörü HW-MS03 2.4 GHz 5.8 GHz Mikrodalga Radar Sensörü Modülü Arduino için
zoom_in

Yüksek Performanslı Hareket Sensörü Modülü Radar Hareket Sensörü HW-MS03 2.4 GHz 5.8 GHz Mikrodalga Radar Sensörü Modülü Arduino için

₺ 39.60

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yüksek Performanslı Hareket Sensörü Modülü Radar Hareket Sensörü HW-MS03 2.4 GHz 5.8 GHz Mikrodalga Radar Sensörü Modülü Arduino için.Açıklamaları : Çıkış kategorisi : dijital sensör Çalışma prensibi : titreşim sensörü Sensör tipi : 2.4 GHz ila 5.8 GHz radar sensörü Malzeme : karışım Şartname : 1. Bağımsız sıcaklık, nem, hava akımı, toz, gürültü, ışık ve karanlık, anti-parazit, vb. 2. Alıcı-verici modülü, geniş kapsama alanı ve kör nokta içermeyen alan şeklinde bir sinyaldir. 3. İletim sırasında indüksiyon etkisi daha kapalı Önlemler kullanıldığında : Yaklaşık nitelikli elektrik güç kaynağı Önerilir, yani çıkış voltaj, akım ve dalgalanma faktörü standart güç kaynakları var, yoksa bir film mi Bu ürün istikrarı için bazı özel durumlar, bu tür yanlış, hiçbir gazete, otomatik döngüsü başlatmak, vb gibi olabilir daha iyi.Yanlış pozitifler hakkında 1. Güç kaynağının uygunluğunu sağlamak için lütfen ilk öğeye bakın. 2. Test edilen ürünün hareketli nesneyi çevrelemediğinden emin olmak için test edin (algılama aralığı) 3. Güç kaynağının başlatma süresi yaklaşık 10-30 saniyedir. Bu süre zarfında anormal duyusaldır, bu da yanlış pozitif eserlere neden olabilir. 4. İç mekan testleri sırasında, sensör çevreye duyarlıdır ve sabit kalması gerekir ve bir sonraki döngü adımı testinin ilk sensör sinyalinin bitiminden önce gerçekleştirildiğinden emin olun.Açık havada test yaparken, kuşlar gibi dinamik çevreye dikkat ettiğinizden emin olun.Yayalar, geçen araçlar vb. 5. Modül tarafından sinyal akımı çıkışı çok weak.It tahrik borusunun yüksek gücü sayesinde yanlış alarmlara neden olmak kolaydır.Bu ürün bir muhafaza bileşenidir ve metal kolayca nüfuz etmez, bu nedenle bu ürün metal muhafazalarda kullanılmamalıdır.

1. Independent of temperature, humidity, airflow, dust, noise, light and dark, anti-interference, etc. :
2. The transceiver module is a field-shaped signal with a wide coverage and no blind spots. :
3. The induction effect during conduction is better:
better when used indoors
Precautions:
About electricity :
Recommended qualified power supply, ie output voltage, current and ripple factor are standard power supplies, otherwise it is a movie :
There may be some exceptions to the stability of this product, such as:
false, no newspaper, automatic cycle start, etc.
About false positives :
1. To ensure the eligibility of the power supply, please refer to the first item. :
2. Test to ensure that the product under test does not surround the moving object (sensing range) :
3. The power supply initialization time is about 10s-30s. During this period, it is abnormal sensory, which may cause false positive artifacts. :
4. During indoor testing, the sensor is sensitive to the surrounding environment and needs to remain stationary, and ensure that the next cycle step test is performed before the end of the first sensor signal. When testing outdoor, be sure to pay attention to the dynamic surrounding environment, such as birds. Pedestrians, passing vehicles, etc. :
5. The signal current output by the module is very weak. It is easy to cause false alarms through the high power of the drive tube. :
This product is a housing component and the metal is not easily penetrated, so this product should not be used in metal housings. :

Kategorideki en iyi teklifler..