• Yeni
Aıawoxc Hap Durumda, Sevimli Seyahat Hap Kutusu için Çanta, Nem Geçirmez Küçük Hap Tutucu, Taşınabilir Cep Hap Organizatör Dağıtıcı tutmak için Vitamini, Morina Karaciğeri Yağı, Takviyesi, Tıp (Suluboya Çiçekler)
zoom_in

Aıawoxc Hap Durumda, Sevimli Seyahat Hap Kutusu için Çanta, Nem Geçirmez Küçük Hap Tutucu, Taşınabilir Cep Hap Organizatör Dağıtıcı tutmak

₺ 20.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Taşınabilir Cep Boyutu】 Taşınabilir hap kutusunun boyutu 2.2 x 2.2 x 0.73 inçtir, özellikle seyahat ve günlük kullanım için uygun olan cüzdanınıza ve cebinize kolayca yerleştirilebilir.Küçük boyutlu ve büyük kapasiteli, 20'den fazla parçaya kadar küçük hapları tutabilir. 【Premium Malzemeler】 Çanta için bu hap kutusu, sağlam, kaliteli metalden yapılmıştır.BPA içermeyen gıda sınıfı plastik iç bölücü ile inşaat, ilaçlarınız için %100 güvenlidir.Gevşek bir şekilde kapatılmış, hapınızı nem ve tozdan mükemmel şekilde korur. 【Hap Sınıflandırması】 Sevimli hap organizatörü, hapınızı düzenlemek için 3 ayrı büyük kapasiteli bölmeye sahiptir; bu, haftalık dozunuzu kolayca planlamanıza ve dağıtmanıza yardımcı olur, haplarınızı veya vitamininizi düzenli tutar.Bu hap organizatörü güçlendirilmiş bir kilide sahiptir, hapların düşmesini ve karışmasını etkili bir şekilde önler. 【Geniş Uygulamalar】 Küçük hap kutusu sadece doğum öncesi vitaminleri, balık yağı haplarını, doğum kontrol haplarını vb. Tutmak için pratik bir hap organizatörü olarak değil, aynı zamanda küçük mücevherler için harika bir saklama kutusu olarak.Hap durumda site oldukça birden çok stil sevimli, her seferinde kullanıma uygundur. 【Fonksiyonel İdeal Hediye】 Benzersiz güzel sanat desen tasarımı, kullanırken size daha iyi bir ruh hali getirir.Aileniz, arkadaşlarınız, erkekler, kadınlar, yaşlılar, çocuklar ve hamile kadınlar için tatil veya doğum günü hediyesi olarak harika bir hediye.Hap Durumda, Sevimli Seyahat Hap Kutusu için Çanta, Nem Geçirmez Küçük Hap Tutucu, Taşınabilir Cep Hap Organizatör Dağıtıcı tutmak için Vitaminler, Morina Karaciğeri Yağı, takviyeleri ve Tıp.

Kategorideki en iyi teklifler..